Premiera Mytheon przesunięta

Niestety, mamy przykrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekali na najnowsze dzieło studia Petroglyph zatytułowane Mytheon.

@ 02.10.2009, 12:29
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
pc

Premiera Mytheon przesunięta

Niestety, mamy przykrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekali na najnowsze dzieło studia Petroglyph zatytułowane Mytheon. Premiera gry, która początkowa była przewidziana na jesień 2009 roku została przesunięta na AD 2010.

Przykra jest to nowina, zważywszy na to, iż tytuł, należący do gatunku MMO będzie całkowicie za darmo! Oliwy do ognia dolewa także renoma developera, który ma na koncie takie tytuły jak Star Wars: Empire At War czy Universe at War: Earth Assault, tak więc pewnym jest sukces tytułu. Miejmy jednak nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli studiu dopieścić swój twór tak, abyśmy dostali w ręce w pełni grywalny i dopracowany produkt.

Premiera Mytheon przesunięta

Na oficjalnej stronie gry pojawił się także trailer, prezentujący rozgrywkę. Video odnajdziecie poniżej:Mytheon to gra należąca do popularnego gatunku MMO, w którym tysiące graczy z całego świata spotykają się w jednym miejscu i czasie. Program łączy w sobie najlepsze elementy gier akcji, strategii oraz role-playing ze szczególnym naciskiem na współpracę drużynową i walkę.

Gracze rozpoczynają swą przygodę w mitologicznej Grecji, by później przenieść się w coraz ciekawsze przygody oparte na mitach i legendach. Tę niezwykłą przygodę można przeżyć zarówno ze swą grupą przyjaciół jak i w pojedynkę. Nie wykluczono także zmagań pomiędzy graczami.

Sprawdź także:
Mytheon

Mytheon

Premiera: 03 marca 2011
PC

Mytheon to gra należąca do popularnego gatunku MMO, w którym tysiące graczy z całego świata spotykają się w jednym miejscu i czasie. Program łączy w sobie najlepsze eleme...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?