Universe at War: Earth Assault (PC) - okladka

Universe at War: Earth Assault (PC)

Premiera:
10 grudnia 2007
Premiera PL:
24 kwietnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (7)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Universe at War: Earth Assault (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Universe at War: Earth Assault to gra strategiczna stworzona przez studio Petroglyph, dzięki któremu mieliśmy okazję zagrać w świetne Empire At War.

Akcja Universe at War: Earth Assault rozgrywa się na ziemi, na której spotykają się różnorodne frakcje z całej galaktyki. Zbiorowisko obcych nie jest niestety zbyt dobrym miejscem na pokój i dobry żywot. W taki oto sposób wybucha konflikt, w którego środku znajduje się gracz.

Główną cechą gry Universe at War: Earth Assault jest system nazwany "Tactical Dynamics". Dzięki niemu gracze mają możliwość modyfikowania posiadanych jednostek, nie tylko przed, lecz również w trakcie bitwy. System pozwala na dynamiczne przystosowanie armii do występujących w danym momencie warunków, a co za tym idzie wygrywają osoby, potrafiące jak najszybciej ocenić sytuację i stosownie zareagować.

Wszystkie frakcje w Universe at War: Earth Assault posiadają zróżnicowane drzewa technologiczne, a co za tym idzie odmienne typy jednostek i techniki. Dobrze zbalansowane wojska wymagają prawdziwego wysiłku ze strony walczących armii, nie tylko w trybie rozgrywki wieloosobowej, lecz również w kampanii dla pojedynczego gracza. Sztuczna inteligencja przeciwników jest bowiem bardzo zaawansowana, i wykorzystuje wszelkie słabości gracza.

Universe at War: Earth Assault działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, potrafiącym generować setki jednostek bez jakiego kolwiek spowolnienia akcji. Modele są szczegółowe, a otaczające je tereny w pełni destrukcyjne.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Universe at War: Earth Assault (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):