Premiera Mytheon jesienią 2009

True Games Interactive i Petroglyph zapowiedziało dzisiaj Mytheon, kolejną produkcję z gatunku MMO, której debiut planowany jest na jesień 2009 roku.

@ 02.12.2008, 17:21
Bartosz "creative" Bielas
pc

Premiera Mytheon jesienią 2009

True Games Interactive i Petroglyph zapowiedziało dzisiaj Mytheon, kolejną produkcję z gatunku MMO, której debiut planowany jest na jesień 2009 roku. Dokładny termin nie został jeszcze niestety ujawniony. Sukces projektowi powinna przynieść ekipa ludzi, zajmujących się jego dewelopingiem. Producent chwali się bowiem, że swój wkład w grę mają ludzie, którzy sławę uzyskali takimi hitami jak Star Wars: Empire At War, czy też Universe at War.

Mytheon jest pierwszą produkcją firmy Petroglyph, która wiązać będzie z sobą elementy gry akcji, strategii oraz RPG. Duży nacisk położono na eksplorację, kolekcjonowanie przedmiotów oraz dynamiczną walkę.

Mytheon osadzone zostanie w świecie fantasy, zawierającym unikalne fragmenty mitologii, obecnej w zapiskach na ziemi. Gracz rozpocznie swoją wędrówkę od starożytnej Grecji, a co będzie dalej? Na to jeszcze trzeba poczekać.

Premiera Mytheon jesienią 2009

Premiera Mytheon jesienią 2009

Sprawdź także:
Mytheon

Mytheon

Premiera: 03 marca 2011
PC

Mytheon to gra należąca do popularnego gatunku MMO, w którym tysiące graczy z całego świata spotykają się w jednym miejscu i czasie. Program łączy w sobie najlepsze eleme...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?