Seria Jedi Knight trafi na Steam!

Dobra wiadomość dla każdego z miłośników świata przedstawionego w słynnym uniwersum, powstałym swego czasu w umyśle George'a Lucasa - już w przyszłym tygodniu do dystrybucji cyfrowej trafią wszystkie odsłony szeroko rozpoznawalnego cyklu gier akcji, osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen właśnie, będące częściami składowymi serii Jedi Knight.

@ 13.09.2009, 22:08
pc


Dobra wiadomość dla każdego z miłośników świata przedstawionego w słynnym uniwersum, powstałym swego czasu w umyśle George'a Lucasa - już w przyszłym tygodniu do dystrybucji cyfrowej trafią wszystkie odsłony szeroko rozpoznawalnego cyklu gier akcji, osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen właśnie, będące częściami składowymi serii Jedi Knight. Po początkowych wątpliwościach, teraz wiemy już z całą pewnością, że mowa tu o całości, uwzględniającej takie tytuły, jak Dark Forces wraz z Star Wars Jedi Knight: Dark Forces 2, rozszerzenie Mysteries of the Sith, a także dwie ostatnie z wydanych dotychczas części - Star Wars Jedi Outcast: Jedi Knight II i Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Nie wiemy w chwili obecnej ile przyjdzie nam zapłacić za wejście w posiadanie każdej z osobna lub całości, jednakże gdy tylko dotrzemy do tych informacji, to na pewno się nimi z Wami podzielimy.

Seria Jedi Knight trafi na Steam!
Jedi Outcast


Przypomnijmy, że Jedi Knight od zawsze skupiało się na osobie Kyle'a Katarna (z wyłączeniem Jedi Academy, gdzie odegrał on rolę drugoplanową), czyli wspierającego początkowo siły Imperium żołnierza tamtejszych oddziałów specjalnych, mającego później krótki epizod jako niezwerbowany przez nikogo najemnik, który następnie przeszedł na stronę Sojuszu. Kiedy bohater dowiaduje się więcej o swojej przeszłości, związanej bardzo mocno ze swoim zamordowanym ojcem, odkrywa w sobie moc i staje się rycerzem Jedi. Naturalnie powyższe zostało przedstawione w wielkim skrócie, bez wszelkich wzmianek o kuszeniach Katarna przez ciemną stronę, zatargów z Zakonem i innymi niuansami fabularnymi - większość z Was albo już bardzo dobrze je zna, albo zaznajomi się z nimi po wejściu w posiadanie serii, oferowanej przez LucasArts w ramach usługi Steam.

Jeżeli chcecie poczytać o cyklu więcej, odwiedźcie poszczególne strony naszej encyklopedii gier - na pewno znajdziecie tam przydatne informacje na jego temat.

Sprawdź także:
Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Premiera: 16 września 2003
PC, XBOX

Jako nowy student w Akademii Luke'a Skywalker'a, podążasz ścieżką wyznaczoną tysiące lat wcześniej, aby poznać siłę i niebezpieczeństwa Mocy. Moc jest potężnym źródłem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?