Demo Lost Planet 2 na Xbox Live już w przyszłym tygodniu!

Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że firma Capcom planuje opublikować wersję demonstracyjną gry Lost Planet 2.

@ 14.08.2009, 19:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360


Pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że firma Capcom planuje opublikować wersję demonstracyjną gry Lost Planet 2. Wówczas nie wiedzieliśmy jednak kiedy demko trafi w ręce graczy, teraz już wiemy. Nastąpi to dokładnie w dniu 19 sierpnia bieżącego roku. Tytuł najpierw pobiorą posiadacze złotego konta Xbox Live, reszta będzie mogła się na niego skusić dopiero siedem dni później, czyli 26-tego.

Edycja testowa Lost Planet 2 pozwoli sprawdzić 4-osobowy tryb współpracy, będziemy również mogli zasmakować walki z jednym z bossów, zwanym Salamander. Postrzelamy także z kilku różnych rodzajów broni i przetestujemy nowy ekwipunek. Zainteresowanych grą odsyłam do niezwykle ciekawej zapowiedzi Lost Planet 2 napisanej przez kolegę Szałasa.

Póki co, Capcom nie ujawnił niczego na temat demka dedykowanego posiadaczom konsoli PLAYSTATION 3 oraz właścicielom PeCetów. Nie wiemy czy takowe w ogóle powstanie. Pozostaje więc czekać z nadzieją, że nikt nie zostanie pominięty.Sprawdź także:

Lost Planet 2

Premiera: 11 maja 2010
XBOX 360, PS3, PC

Lost Planet 2 to kontynuacja gry akcji firmy Capcom. Historia opowiedziana tutaj rozgrywa się w dziesięć lat po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze. Tam mieliśmy do czy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?