Kolejne potwierdzenie PS3 Slim, czy może wzrost zainteresowania PS3?!

Choć w internecie krąży dziesiątki różnych informacji potwierdzających istnienie konsoli PS3 Slim, firma Sony do dnia dzisiejszego nie potwierdziła żadnych z doniesień.

@ 04.08.2009, 18:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3

Kolejne potwierdzenie PS3 Slim, czy może wzrost zainteresowania PS3?!

Choć w internecie krąży dziesiątki różnych informacji potwierdzających istnienie konsoli PS3 Slim, firma Sony do dnia dzisiejszego nie potwierdziła żadnych z doniesień. Jak się jednak okazuje, mamy prawdopodobnie kolejny dowód na to, że odchudzona edycja trzeciego PlayStation faktycznie już wkrótce ma szansę pojawić się na półkach sklepowych.

Powyższe przypuszczenia pozwala nam snuć informacja pochodząca od jednego z Tajwańskich producentów, który dość ściśle współpracuje z japońskim gigantem. Ów firma dostała niedawno ogromne zamówienie na części, z których budowana jest konsola PS3. Wedle jednego z pracowników, ilość komponentów jest tak duża, że można z niej zrobić mniej więcej milion egzemplarzy maszynki. Wniosek może być dwojaki. Albo w ostatnim czasie znacznie wzrosła sprzedaż i Sony przygotowuje się na świąteczne szaleństwo, albo PS3 Slim już niedługo trafi do sprzedawców.

Sprawa na chwilę obecną nie ma oczywiście żadnego oficjalnego komentarza. Gdy jednak takowy się pojawi, nie omieszkamy Was o tym poinformować!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   21:38, 04.08.2009
Mam nadzieje że zainteresowanie wzrośnie, bo nie mam z kim grać przez sieć :/(tzn z polakami)Szczęśliwy
Męczę się z kolesiami z Rzymu, Niemiec itp. a dogadanie się z nimi trochę zajmuje. Konsternacja
0 kudosJarazzz   @   22:18, 04.08.2009
Pomyslmy logicznie - bylo PS1 slim, PS2 slim, nawet PSP slim jest... czemu by nie mialo byc akurat PS3 slim? zreszta i tak porobili tyle wersji z roznymi dyskami itp. ze sie gubie teraz juz.
0 kudosmussak   @   07:08, 05.08.2009
Z pewnością zrobią tą wersję, bo skoro reszta ich sprzętu posiadała taką wersję, to czemu mieliby nie zrobić tego samego z PS3 Puszcza oko

Jarazzz - rzeczywiście w tych konsolach jest teraz tyle opcji, że czasem trudno się połapać. Jednak i tak nie można tego porównać z ogromnymi możliwościami łączenia podzespołów w piecykach, do których trzeba mieć głowę i trochę się znać Szczęśliwy