Polska premiera Bus Simulator Deluxe już w przyszłym tygodniu!

Dla fanów symulacji wszelakich, oddających realia codziennych zawodów, przewijających się w naszym powszednim życiu na każdym niemal kroku, mamy bardzo dobrą informację.

@ 04.03.2009, 21:30
pc

Polska premiera Bus Simulator Deluxe już w przyszłym tygodniu!

Dla fanów symulacji wszelakich, oddających realia codziennych zawodów, przewijających się w naszym powszednim życiu na każdym niemal kroku, mamy bardzo dobrą informację. Już na przestrzeni przyszłego tygodnia, dokładniej 9 marca, na rodzimych półkach sklepowych zadebiutuje Bus Simulator Deluxe, czyli produkcja mająca w pełni przekazać odbiorcom wszystko to, co wiąże się z odpowiedzialną pracą kierowcy autobusu miejskiego. Jeżeli należycie więc do grona maniaków, zagrywających się chętnie w tytuły, gdzie wcielić da się w rolę kuriera czy właściciela potężnej ciężarówki, to propozycja studia Ice Bytes jest niewątpliwie czymś skierowanym do Was.
Polska premiera Bus Simulator Deluxe już w przyszłym tygodniu!
Bus Simulator Deluxe zabiera nas na ulice Megalopolis - fikcyjnej metropolii, stawiającej przed przewoźnikami szereg mniej lub bardziej wymagających wyzwań. To do nas od tej pory należeć ma trudne zadanie, polegające na ciągłym dbaniu o dobry wizerunek firmy oraz jej ustawiczny rozwój, poprzez zwiększenie liczby oferowanych pasażerom pojazdów czy inwestowaniu zarobionych funduszy w kampanie reklamowe, niezbędne, do uzyskania szerszego rozgłosu. Wszystko to ujęte zostanie w szeregu zróżnicowanych misji, w trakcie których gotowym należy być na kapryśne warunki pogodowe, będące w stanie niejednokrotnie utrudnić nam łatwe z pozoru zadanie. To, w jaki sposób zaangażujemy się w życie przedsiębiorstwa, zadecyduje ostatecznie o reputacji i postrzeganiu nas przez potencjalnych klientów.

Za wydanie rodzimej wersji gry odpowiada firma TopWare Interactive, oferująca już w chwili obecnej swój produkt w przedsprzedaży. Cena proponowanej w pełni spolonizowanej odsłony, ustalona została na 39,90 zł. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.
Polska premiera Bus Simulator Deluxe już w przyszłym tygodniu!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?