Bus Simulator Deluxe (PC) - okladka

Bus Simulator Deluxe (PC)

Premiera:
15 listopada 2007
Premiera PL:
09 marca 2009
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (27)Gram (13)Ukończone (1)Kupię (5)

Opis Bus Simulator Deluxe (PC)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bus Simulator Deluxe to symulacja pozwalająca nam wcielić się w rolę kierowcy autobusu. Zasiadamy za kołem jednego z przewoźników i ruszamy na ulice Megapolis, gdzie czeka nas ciężka praca!

Najważniejsze w tej robocie to punktualność. Trzymanie się rozkładu jady oraz zabieranie jak największej ilości pasażerów szybko podniesie nasz prestiż i da dostęp do trudniejszych, ale i lepiej płatnych zleceń. Sukcesy nagradzane są również poprzez możliwość skorzystania z coraz lepszych autobusów. Wszystkich modeli w grze jest 14, lecz nie każdy będzie od razu do naszej dyspozycji. Niektóre z nich można jednak wypożyczać, kiedy nasz budżet nie pozwala nam na pełnoprawne posiadanie kolosa.

Bus Simulator Deluxe to nie tylko nudne jeżdżenie pomiędzy kilkoma przystankami. Bardzo ważną rolę odgrywa wyżej wspominany pojazd, który do odpowiedniego prowadzenia się potrzebuje regularnych przeglądów technicznych, aby nie zawiódł na trasie! Pamiętać należy, iż strata kursu, czyli tym samym pasażerów, drastycznie ogranicza dochody. Developer przygotował dodatkową możliwość zarobku poprzez wynajmowanie powierzchni reklamowej na pojeździe, co nie tylko zwiększa jego atrakcyjność, ale także dochody naszych linii.

Tytuł oferuje zróżnicowaną rozgrywkę ze względu na podział zadań. Do dyspozycji mamy kilka dużych dzielnic (centrum, dzielnica handlowa czy przemysłowa), gdzie łącznie czeka na nas ponad 30 misji. Zmagać będziemy się nie tylko z czasem oraz określonymi celami, lecz również zmiennymi warunkami pogodowymi. Deszcz, śnieg czy upał - nasza linia autobusowa wciąż musi być aktywna!

Jako dodatek, producent oferuje możliwość opublikowania naszych najlepszych wyników na stronie internetowej, gdzie możemy porównywać je z osiągnięciami innych kierowców z całego świata.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Bus Simulator Deluxe (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMayila   @   14:36, 01.02.2010
Bardzo dobra gra, tylko czasami trochę się zacina ;)
0 kudosDaiki820   @   13:17, 07.04.2012
Nie wiem jak, ale ta gra mi się bardzo podoba!