Assassin's Creed: Unity (PC)

ObserwujMam (125)Gram (29)Ukończone (50)Kupię (55)

Kody do Assassin's Creed: Unity (PC)


bigboy177 @ 19:45 24.11.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Klasycznych kodów dla Assassin's Creed: Unity niestety nie ma, ale poniżej prezentujemy kilka podpowiedzi, które powinny ułatwić Wam zabawę. Zachęcamy też do zerknięcia na zgromadzone u nas trainery, oferujące m.in. nieśmiertelność oraz inne podobne "cheaty".

Łatwe pieniądze:

Aby zarobić nieco pieniędzy w rozgrywce dla jednego gracza, skończ misję "Medieval – Battlefield Helix Rift", aby zarobić $8000. Jeśli masz choćby trochę doświadczenia poradzisz sobie błyskawicznie.

Inny sposób, to poczekać do trzeciej sekwencji, kiedy Arno staje się prawdziwym asasynem. Odwiedź wtedy budynek ponad kwaterą główną zakonu i porozmawiaj ze znajdującą się tam postacią niezależną, aby otworzyć Cafe Theatre. To będzie twoje główne źródło dochodu. Co około 20 minut w skrzyni w biurze pojawiać się będzie gotówka, którą możesz spokojnie wybrać. Liczba deponowanych w skrzyni pieniędzy wzrasta wraz z przebiegiem rozgrywki.

Kiedy posiadasz Cafe Theatre staraj się inwestować w renowację budynku. Im lepiej on wygląda, tym więcej pieniędzy zarabiasz, albowiem renowacje podnoszą zyski. Prócz tego staraj się też kupować kluby, które są kolejnym źródłem dochodu. Najtańszy z nich kosztuje tylko ₣500, a najdroższy nawet ₣10000. Musisz zatem przyzbierać niemałą sumkę pieniędzy.

Otwieranie skrzyni Nomad:

Aby odkryć wszystkie znajdźki w Assassin's Creed: Unity trzeba korzystać z wielu dodatkowych aplikacji. Wśród nich jest m.in. appka towarzysząca, dostępna na urządzeniach mobilnych, działających pod kontrolą systemów iOS i Android. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do skrzyń Nomad.

Skrzynie Nomad, to po prostu skrzynie, w których znaleźć można różne przydatne graty. Różnica pomiędzy nimi, a bardziej klasycznymi jest taka, że nie są one dostępne od razu po wskoczeniu do wirtualnego świata. Trzeba je odblokować z wykorzystaniem wspomnianej we wstępie aplikacji towarzyszącej. Dopiero po zrobieniu tego, skrzynie Nomad da się otworzyć i zgarnąć to, co skrywają w środku. Proces ten jest dość skomplikowany, a w związku z tym, poniżej znajdziecie szybki poradnik jak to zrobić.

Włącz zatem grę i jednocześnie odpal aplikację towarzyszącą. W jej wnętrzu musisz rozwiązywać zagadki związane z glifami. Aby jakiekolwiek łamigłówki z glifami były dostępne musisz najpierw w Assassin's Creed: Unity zsynchronizować punkty widokowe i odkryć tym samym mapę. Kiedy to zrobisz wejdź do aplikacji towarzyszącej i wybierz zagadki z glifami. Polegają one na tym, że na ekranie pojawia się budynek, na którym musisz znaleźć ukryte glify. Obracaj więc kamerą i włączaj "orli wzrok", w ten sposób glify się ujawnią, a ty będziesz mógł pacnąć na każdym z nich, aby rozwiązać zagadkę.

Kolejny krok to wysłanie zabójców na odblokowane misje. Składają się one z trzech etapów, a po ostatnim z nich będziesz już mógł popędzić Arno do pobliskiej skrzyni Nomad i zwinąć jej zawartość. Co ciekawe, nie jest to jedyne rozwiązanie. Możesz bowiem wysłać do skrzyni asasyna - wybór należy do Ciebie.

Jeśli znacie jakieś inne kody, podpowiedzi, lub porady, piszczcie poniżej, postaramy się zaktualizować niniejsze zestawienie.

Screeny z Assassin's Creed: Unity (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?