Assassin's Creed: Unity (PS4) - okladka

Assassin's Creed: Unity (PS4)

Premiera:
11 listopada 2014
Premiera PL:
13 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (29)Gram (6)Ukończone (14)Kupię (11)

Opis Assassin's Creed: Unity (PS4)
Materdea @ 18:08 21.03.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 58min

+ czaswięcej

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona kasowej serii gier skupionych na średniowiecznym bractwie Asasynów. Tym razem trafiamy do XVIII-wiecznego Paryża, wprost na barykady Rewolucji Francuskiej.

Unity nie otrzymało numerka, co nie musi wskazywać na brak powiązania z poprzednimi odsłonami. Najistotniejszymi zmianami, które deweloperzy ze studia Ubisoft wprowadzili, to zupełnie nowy bohater - Arno. Trafiamy do ogarniętego przewrotem XVIII-wiecznego Paryża i wykonujemy rozmaite zlecenia, będąc na usługach bractwa Asasynów.

Rozgrywka nie zmieniła się diametralnie w porównaniu do wcześniejszych odsłon, ale zatroszczono się o znacznie ulepszony system poruszania się postaci, możliwość wchodzenia do wnętrz budynków, itd. Do naszych głównych zadań należy wykonywanie misji, opierających się zazwyczaj na dotarciu do określonego celu i wyeliminowaniu danej osoby.

Oprócz singla, twórcy przygotowali także tryb współpracy dla czterech osób, w którym gracze uczestniczą w specjalnie przygotowanych zadaniach.

Projektanci z francuskiego koncernu postarali się o wysokiej jakości oprawę wizualną, dzięki czemu możemy oglądać dokładnie odwzorowane najbardziej charakterystyczne elementy architektury stolicy Francji. Silnik graficzny pozwala także na generowanie znacznie większej ilości postaci znajdujących się na ekranie.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, zvarownik,
Screeny z Assassin's Creed: Unity (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbrother505   @   01:08, 18.07.2014
Nie moge się już doczekać kolejnej części mojej ulubionej seri gier Szczęśliwy
0 kudosmichu2705   @   01:25, 03.01.2015
to najgosza czesc tej serii masakra bledy zniechecaja do gry samo sterowanie mnie frustruje koles ma ruchy jak mucha w smole koszmar wszystkie poprzednie czesci przeszedlem z przyjemnoscia tej nie chce mi sie nawet wlaczyc
0 kudosFox46   @   01:28, 03.01.2015
Cytat: michu2705
to najgosza czesc tej serii masakra bledy zniechecaja do gry samo sterowanie mnie frustruje koles ma ruchy jak mucha w smole koszmar wszystkie poprzednie czesci przeszedlem z przyjemnoscia tej nie chce mi sie nawet wlaczyc


Szkoda że na konsolach nie poprawili tych błędów które mieli poprawić, w dalszym ciągu tekstury się doczytują a pole widzenia jest wręcz żałosne. Szczególnie w oddali budynki które wyglądają jak makiety.

Nie okłamujmy się AC trzymało poziom do pewnego momentu po trójce ten poziom zaczynał upadać, ale UNITY pod każdym względem przebija wszystko inne, aż żal mi teraz ludzi którzy pokładali w UNITY spore nadzieje i myśleli że to będzie "Next Gen"
0 kudosLoczek3545   @   18:43, 06.08.2017
Dla mnie również najgorsza część serii... Fabularnie trzyma poziom poprzedniczek, bez szału ale daje radę. Już dawno mnie żadna gra tak nie frustrowała... Przeszedłem ją 3 lata po premierze, a w takim jakim ona jest teraz stanie nie powinna się pojawić w ogóle na rynku. Jestem sam z siebie dumny, że nie odpuściłem i ukończyłem chociaż fabularny wątek.
0 kudosguy_fawkes   @   21:05, 06.08.2017
Naprawdę na PS4 jest tak źle? Ja przeszedłem Unity z 1,5 roku temu na XO i nie miałem przykrych doświadczeń poza pewną zbugowaną misją poboczną, którą i tak udało mi się potem ukończyć.
0 kudosmrPack   @   12:55, 07.08.2017
Przeszedłem Unity na PS4 w zeszłym roku ze wszystkimi dostępnymi wtedy aktualizacjami i oprócz kilku crashów innych większych problemów nie pamiętam. Z drugiej strony może na pewne rzeczy przymykałem oko, bo nie nastawiałem się na zbyt dopracowaną grę po tym w jakim stanie zadebiutowała Dumny Najbardziej irytowały mnie w niej jednak nie jakieś błędy, a np. poruszanie się postacią oraz walka Konsternacja
0 kudosLoczek3545   @   20:31, 07.08.2017
Dokładnie jest tak jak mówisz @mrPack, nie ma błędów które nie pozwalają nam ukończyć danej misji (przynajmniej fabularnej, bo tylko to zdołałem ukończyć..), ale ta fizyka poruszania się... W walce również jest tak, że niby nad głowami przeciwników powinno pojawić się żółte światełko, co pozwala nam na kontrę, ale nawet to nie zawsze się pojawiało. Powiedzmy sobie szczerze, żadna część serii nie miała świetnie dopracowanej fizyki chodzenia, wspinania się itp. ale to co dzieje się w tej, to jest nieporozumienie. Raz się wespnie do góry choć tego zupełnie nie chcesz w danej chwili, by następnym razem zatrzymać się na jakiejś krawędzi i dopiero poruszenie się w lewo, bądź prawo o dosłownie milimetr pozwalało na to by Arno się łaskawie wspiął wyżej... No dawno mnie tak zwykła fabularna gierka nie zirytowała Dumny .
0 kudosguy_fawkes   @   22:48, 07.08.2017
Czyli tragedii nie było. Dumny Mnie akurat Unity przypadło do gustu dużo bardziej, niż Black Flag. Ładnie wyglądało, ale przede wszystkim działo się w mieście, bo Karaiby i rozsiane po nich miliardy znajdziek strasznie mnie wymęczyły. Nie kojarzę też jakichś kuriozalnych animacji. Ogólnie mam wrażenie, że większość narzekań na stronę techniczną tej części w sieci dotyczyła wersji PC i PS4, a ta na XO jakimś cudem wyszła nieźle.
Dodaj Odpowiedź