Assassin's Creed: Syndicate (PC)

ObserwujMam (71)Gram (12)Ukończone (28)Kupię (15)

Lista problemów z Assassin's Creed: Syndicate (PC)

Masz jakiś problem z grą Assassin's Creed: Syndicate i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

logan23   @   14:34, 27.01.2021

Skrót problemu: Brak Polskich napisów

Dzisiaj zacząłem grać w AC Syndicate na pc, Z epic games, Niestety mimo ustawienia Polski napisów one nie działają. Napisy są po angielsku.

czytaj odpowiedzi (0)
Kubejszyn123   @   17:00, 22.02.2020

Skrót problemu: problem z uruchomieniem

Nie mogę uruchomić tej gry. Zainstalowałem ją i chciałem zagrać lecz gdy kliknąłem uruchom pisało tak: uruchamianie>łączenie z siecią i uruchom znowu a gra się nie włączyła. bardzo proszę o w miarę szybką odpowiedź.

czytaj odpowiedzi (0)
kubasid   @   18:22, 10.12.2017

Rozdział:   Sekwenja 2
Misja:   Prosty plan

Skrót problemu: Problem w grze

Cześć!
Mam problem w grze w Sekwencji 2 ,,Prosty plan". Kiedy mam uciec z rumowiska i jestem w zniszczonej windzie nie mogę wskoczyć na belki. Resetowałem misję kilka razy, ale było ciągle to samo. Wciskam odpowiednie przyciski do swobodnego biegu, ale tylko robię wślizg. Mam nadzieję, że ktoś zna rozwiązanie :)

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (1)
EasyPL   @   20:53, 08.05.2016

Skrót problemu: Problem z Syndicate

Witam.
Mam problem z grą Assassins Creed: Syndicate (wersja pudełkowa na Uplay). Dzisiaj (08-05-2016r.) zainstalowałem aktualizację 1.50, od tej pory gra nie działa, a jedyne co się wyświetla (ząłącznik). Teraz jest mowa o was. Ja jestem kompletnie zielony w sprawie komputerów, ale wierzę że ktoś jest na tyle ogarnięty w tych sprawach by mi pomóc. W razie czego piszcie komentarze, postaram się podać wam każdą informację lub specyfikację ;)

pokaż załącznikczytaj odpowiedzi (2)
eridian   @   07:33, 15.04.2016

Skrót problemu: Problem techniczny

Podczas wykonywania zadania, gonienie bandyty, wpadł mi pod pociąg i niestety ja podążyłem za nim i też umarłem. Gra zapętliła się i po wczytaniu jestem ciągle przy miejscu śmierci bandziora i ciągle jest desynchronizacja. Czy jest jakaś możliwość wczytania wcześniejszych stanów gry ???. Zaczynanie od początku całości jakoś nie uśmiecha mi się

czytaj odpowiedzi (0)