Kingdom Come: Deliverance (PC)

ObserwujMam (25)Gram (5)Ukończone (6)Kupię (13)

Lista problemów z Kingdom Come: Deliverance (PC)

Masz jakiś problem z grą Kingdom Come: Deliverance i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

emek777   @   20:34, 26.11.2019

Misja:   Z całą pobożnością

Skrót problemu: Dalszy ciąg misji się nie ładuje

Po zebraniu bukietu, gdy gra powinna przenieść mnie do łaźni pojawia się ekran ładowania ale się nie posuwa. Czy ta misja jest zabugowana i nie da się jej przejść?

Mam wersję na PS4

czytaj odpowiedzi (1)
Glin14   @   20:11, 18.05.2019

Skrót problemu: Brak dźwięku gry i animacji twarzy

Witam od ostatniej aktualizacji mam problem.
Aktualizacja się zainstalowała włączyłem grę jak zwykle .. pierwsza scenka z historią wszystko jest ok normalnie lektor opowiada :D po przejściu do menu głównego już brak dźwięku.
Włączam kontynuuj :( włącza się rozgrywka i brak dźwięków, animacji, przypisów (przytrzymaj E kradnij/rozmawiaj) .
Gra kupiona na STEAM
Czy ktoś miał już taki problem ?

czytaj odpowiedzi (2)
ckm12311   @   09:41, 04.02.2019

Skrót problemu: uruchomienie gry

Witam niedawno kupiłem na Steam grę
Kingdom Come: Deliverance
i po ściągnięciu jej , gdy klikam w ikonkę graj pokazuje przy liście gier przy tej grze - [uruchamiam , synchro ] i rozłącza się koniec . Nie mogę uruchomić ktoś coś poradzi?
NVIDIA GeForce GTX 660 , win 7 , i5 3570K CPU 3,40 GHz Ram 8 GB

czytaj odpowiedzi (3)
Akeem_pl   @   14:46, 14.09.2018

Misja:   Próba ognia

Skrót problemu: Po walce z Konusem nic się nie dzieje

Po pokonaniu Konusa, nic się nie dzieje, nie załącza się żadna animacja nie można też zejść z piętra kościoła.

czytaj odpowiedzi (0)
zorzan   @   10:10, 23.07.2018

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   -

Skrót problemu: Nie działa mi myszka


Spotkałem sie z problemem technicznym nie działa mi myszka w tej grze a na forach nie znalazłem żadnej odpowiedzi w tej sprawie, myszka działa średnio raz na dziesięć uruchomień gry. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane nie korzystam z żadnych moduw.

czytaj odpowiedzi (0)
dropex6165   @   13:14, 21.04.2018

Rozdział:   ...
Poziom:   Ubóstwo, czystość i posłuszeństwo
Misja:   Problem z dialogami w Sazawie

Skrót problemu: Ubóstwo, czystość i posłuszeństwo

Witam, jestem posiadaczem gry Kingdom Come Deliverance na PS4 i mój problem polega na tym, że podczas zadania głównego "Ubóstwo, czystość i posłuszeństwo" w momencie gdy muszę porozmawiać z Karolem rzadko wyświetla mi się opcja porozmawiania z nim. Głównie tylko mogę go okraść, czasem opcja dialogu się pokaże i dialog zaczyna się. Henryk wypowie jedno zdanie, zadanie zaaktualizuje się, czyli zaliczy mi "Porozmawiaj z Karolem" czy jakoś tak. Dialog się wyłącza i znowu mogę go tylko okraść... Czy jest to problem patcha? Aktualnie gram na wersji 1.3. Proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (2)
Heniu2   @   16:53, 05.03.2018

Skrót problemu: Gra zacina się

Witam,
mój problem jest bardziej natury technicznej otóż gra co jakiś czas ( randomowo raz co minute raz co 5 minut) zacina się na około 20-30 sec, następnie gra chodzi płynnie aż do czasu kolejnego zatnięcia. Problem występuje na każdym rodzaju jakości grafiki czy to niskim czy wysokim, dodam że na wysokiej jakości grafiki komputer osiąga od 55 do 60 fpsów. Problem przez pewien czas ustąpił gdy uruchomiłem steama jako administrator, niestety po około 6-7h(3 razy włączałem gre) grania problem powrócił.

czytaj odpowiedzi (1)
UnluckyChomik   @   11:21, 20.02.2018

Skrót problemu: Problem z włączeniem gry

Gra po pobraniu po prostu nie chce się uruchomić. Klikam "Graj" i nic się nie dzieje, jeśli kliknę szybko 2 razy to wyskakuje okienko mówiące o tym, że gra przygotowuję się do włączenia a po chwili znika i nic się nie dzieje.

czytaj odpowiedzi (3)
trevorkowalski   @   19:26, 19.02.2018

Skrót problemu: Problem z dialogiem podczas zadania pobocznego

Mam problem z dialogiem podczas zadania pobocznego. Gdy wracam do zleceniodawcy z słowikami podczas dialogu Henryk mówi że złapał wszystkie słowiki. Po tym zdaniu kamera skierowana jest na Henryka ale nic dalej się nie dzieje i nie mogę opuścić cutscenki. Henryk stoi rusza się, ale nie można kontynuować dialogu. Proszę o pomoc

czytaj odpowiedzi (3)