Strona główna » Filmy i seriale » Podgląd tematu
Hobbit [trylogia]

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
https://www.youtube.com/watch?v=y3FbVC0wvEw

Przyznam szczerze, że na Hobbita czekam z wypiekami na twarzy. Jako fan Władcy Pierścieni oraz filmowej trylogii, nie mogę przegapić kolejnego (mam nadzieję) dzieła Petera Jacksona.

Mam ogromną nadzieję, że ten reżyser po raz kolejny zaserwuje nam fantastyczne widowisko, jak w przypadku Władcy Pierścieni. To po prostu nie może się nie udać.

Wątpię, czy film odniesie tak wielki sukces jak Władca Pierścieni, ale jest bez na pewno jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku.

A jakie są Wasze odczucia po obejrzeniu trailera? Także, podobnie jak ja wyczekujecie nowego Hobbita?

Offline
IgI123 //grupa Growi Bohaterowie » [ Tommy Vercetti (exp. 16227 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Od groma epickich scen tam nie było (przynajmniej w porównaniu do WP) więc pewnie podobnie będzie z filmem, a ludzie wolą raczej dzisiaj oglądać efekty specjalne niż sam film. Ja tam czekam, bo książkowy Hobbit bardzo mi się podobał, nawet dziwię się, że nie nakręcili go wcześniej. Pituś umie robić filmy, źle nie będzie na pewno. Szczęśliwy

Offline
rewen. //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1022 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Do kina się na to nie wybiorę, bo aż tak dobrze języka angielskiego nie opanowałem, żeby w pełni zrozumieć, każde zdanie, ale chętnie poczekam, aż będę mógł zamówić gdziekolwiek polską wersję, chociażby z napisami polskimi.

Jeśli ma być na dwie części rozłożone to liczę tylko na to, że druga będzie trzymała taki sam poziom jak pierwsza część.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: rewen.
Do kina się na to nie wybiorę, bo aż tak dobrze języka angielskiego nie opanowałem, żeby w pełni zrozumieć, każde zdanie, ale chętnie poczekam, aż będę mógł zamówić gdziekolwiek polską wersję, chociażby z napisami polskimi..


A co, u ciebie w kinie nie ma napisów?

Liczba czytelników: 465608, z czego dziś dołączyło: 6.
Czytelnicy założyli 47926 wątków oraz napisali 646182 postów.