Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC)

ObserwujMam (15)Gram (1)Ukończone (10)Kupię (2)

Recenzja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes PC - komentarze

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16485 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Porządnie zrobiona robota. Gra jest w trakcie produkcji dość długo i dopieszczana, a efekt jest taki jaki napisałeś. Wszystko działa poprawnie i praktycznie nie napotkałeś na błędy utrudniające w graniu.

Gra zapowiada się bardzo dobrze i może jako jedna z nielicznych uchroni się od wszędobylskich łatek w dniu premiery. Pan Kojima jednak jest perfekcjonistą i stara się dopieszczać, dość pedantycznie swoje gry. Jednak efekt końcowy jest wyśmienity i gry są naprawdę bardzo dobrej jakości. Japońska szkoła dewelopingu, czyli dążenie do maksymalnego perfekcjonizmu, nie oddawanie półproduktów bo taki był ustalony termin premiery. Czekam na piątą część z wypiekami na twarzy. Choć najpierw muszę zapoznać się z MGS z PSX Uśmiech

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148175 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Też jestem tego zdania przyszło mi zagrać w wersję PCtową, naprawdę optymalizacja jest bardzo dobra. Niektórzy popadają w taki zachwyt że już MGS V grą z najlepszym KODEM 2014 roku.

Choć to wczesny zachwyt bo gra to takie obszerne Demo. Finalnie nie wiem czy wymagania bedąsię bardzo różniły od Ground Zeroes, wydaje mi się że to rzekome "zawyżenie" wejdzie w życie wraz z Phantom Pain. Wtedy wymagania staną się bardziej realne.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7968 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
The Phantom Pain będzie epickie, jestem tego pewien. Gra powstaje 5 lat, a więc efekty muszą być zdumiewające. Już w Ground Zeroes tak mała mapka otwiera przed graczem wiele kombinacji, a co dopiero cały świat w The Phantom Pain. Dodajmy do tego jeszcze magię serii (sam Mat przyznał, że nagle stał się fanem), świetną fabułę (chyba nikt w nią nie wątpi) oraz specyficzną filmowość, a na papierze mamy kandydata na ocenę 10/10. Postęp względem części czwartej będzie kosmiczny.

Offline
Materdea //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Lucas-AT
Dodajmy do tego jeszcze magię serii (sam Mat przyznał, że nagle stał się fanem), świetną fabułę (chyba nikt w nią nie wątpi) oraz specyficzną filmowość, a na papierze mamy kandydata na ocenę 10/10. Postęp względem części czwartej będzie kosmiczny.
Może być kozak! Szczęśliwy

Offline
Fox46 //grupa Wojownicy RPG » [ Czempion (exp. 148175 / 8388600) lvl 20 ]0 kudos
Nie tylko względem czwartej części ale i calutkiej serii Metal Gear Solid bo jakby nie było, od trójki mamy liniowe MGSy, a czwórka to już totalna liniówka. W trójce jeszcze tak jakieś rozgałęziacze były, ja liczę że w Phantom Pain będą fajni bosowie!!

Liczba czytelników: 469110, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 48853 wątków oraz napisali 650942 postów.