Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (PC)

ObserwujMam (82)Gram (19)Ukończone (28)Kupię (7)

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist i Rayman Legends sprzedały się poniżej oczekiwań - komentarzeOffline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16160 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Smażalnia kotletów im zaszkodziła. Nigdy się nie nauczą, że na znanych markach nie da się jechać w nieskończoność. Nowości, kreatywność i chęć zrobienia czegoś czego jeszcze nie było jest tym co może zagwarantować sukces, a nie kotleciarnia. Mówcie co chcecie, ale ja uważam, że dzisiejsze studia z nielicznymi wyjątkami są siedliskiem ludzi wybitnie leniwych, idących tylko na łatwiznę i robiących wszystko po najniższych kosztach, a jedyne co potrafią to kopiować znane i oklepane do bólu wzorce.

Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16160 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
@shuwar mi szczerze mówiąc odechciewa się grać, bo w to wszystko już kiedyś grałem. Spójrz ile w ostatnim czasie odgrzebano starych tytułów. To nawet widzą już ludzie z branży growej i głośno o tym mówią np. taki Richard Garriott i trudno się z nim nie zgodzić.

Offline
zvarownik //grupa MiastoGier.pl » [ Współpracownik ]0 kudos
Za mało grasz w indyki remikSzczęśliwy Ja tam akurat na Ubi nie narzekam, bo oprócz klepania w kółko tego samego (AC, Splinter, itd.), nie boją się inwestować w nowe marki (Watch Dogs, The Crew, Child of Light, Valiant Hearts, The Division, a ostatnie dwie odsłony Raymana są po prostu genialne). Poza tym cały czas robią gry dobre, w przeciwieństwie do innych firm. W gruncie rzeczy jedynie Take-Two jest równie dobrym, dużym wydawcą. Reszta konkurencji może im lizać nie powiem co Szczęśliwy

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: remik1976
Nowości, kreatywność i chęć zrobienia czegoś czego jeszcze nie było jest tym co może zagwarantować sukces, a nie kotleciarnia


Problem w tym, że stworzenie zupełnie nowego, wysokobudżetowego tytułu jest zdecydowanie bardziej ryzykownym posunięciem, niż kontynuowanie starej, sprawdzonej marki, która ma oddane grono fanatyków. Wydawcy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dość niechętnie częstując nas nowymi, naprawdę niezłymi tytułami, które nie są dziesiątą odsłoną Call of Duty czy innego Assassin's Creed. Szkoda, ale z drugiej strony, ciężko się im dziwić.


Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16160 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Ja wiem, że wszystko dziś rozbija się o pieniądze, ale brakuje teraz takiego czego co było by ponad to i powstało coś co wyznaczy nowe trendy i przejdzie do historii. Teraz wszystko od kilku lat stoi w miejscu i kompletnie się nie rozwija. Taką iskierką są na razie tylko indyki o których wspomniał Kamil, ale czy one mają szanse w starciu z "gigantami" i przebicie się? Z punktu widzenia gracza seniora tak, ale z punktu widzenia dzisiejszego gracza indyki nie dorastają wysokobudżetowym grom do pięt. Co do marek, które są przewidziane na nextgeny i jeszcze nie wiemy tak do końca co zaprezentują, to nie mamy pewności, że będą czymś naprawdę nowym czy znowu będą kalką sprawdzonych wzorców sprzed lat.

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1367 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Trudno się wypowiedzieć skoro nie ma cyferek. Fakt, faktem, dla mnie Rayman czy Splinter Cell nie jest tytułem po który się biegnie do sklepu w dniu premiery. Niestety. Są to gry dobre, może i bardzo dobre, ale nie odczuwam takich emocji, że są to tytuły typu must have.

Liczba czytelników: 475973, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 54186 wątków oraz napisali 677327 postów.