RIDE 4 (Xbox One) - okladka

RIDE 4 (Xbox One)

Premiera:
08 października 2020
Premiera PL:
08 października 2020
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RIDE 4 (Xbox One)
bigboy177 @ 19:42 21.10.2020
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RIDE 4 to wyjątkowa gra wyścigowa, w której nie zasiadamy za kierownicą samochodów, ale motocykli. Na potrzeby projektu deweloperzy przygotowali oczywiście wiele pojazdów i torów do przemierzenia.

RIDE 4 oferuje graczowi setki licencjonowanych motocykli. Każdy został przygotowany z ogromną dbałością na podstawie realnych odpowiedników. Śmigamy oczywiście na równie pieczołowicie opracowanych torach, renderowanych przez nowoczesny silnik graficzny.

W trakcie zabawy w RIDE 4 możemy uczestniczyć zarówno w dużych światowych wydarzeniach, jak i bardziej lokalnych potyczkach. Umiejętności jazdy są tu kluczowe, albowiem każda maszyna to inne zachowanie na torze, zmienne w zależności od panujących warunków.

Skoro o warunkach mowa, trzeba nadmienić, że RIDE 4 to dynamiczny system pogodowy oraz zmienna pora dnia. Projektanci zadbali o to, by gra nas regularnie zaskakiwała, a rywalizacja nigdy nie była sztampowa i przewidywalna. Sukces przychodzi tylko do graczy regularnie podnoszącym swoje umiejętności.

RIDE 4 to nie tylko starcia w pojedynkę, ale również potyczki online w większym gronie.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z RIDE 4 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?