Crackdown 3 (XBOXONE) - okladka

Crackdown 3 (XBOXONE)

Premiera:
15 lutego 2019
Premiera PL:
15 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Crackdown 3 (XBOXONE)
DevMat @ 21:50 09.06.2014
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crackdown 3 to kolejna odsyłana serii gier akcji od Microsoftu. Jest to zarazem pierwsza cześć przeznaczona na konsolę Xbox One. Same założenia rozgrywki nie uległy jednak zmianie i nadal mamy do czynienia z sandboxem umieszczonym w futurystycznym świecie.

Gracze wcielają się w członka specjalnej agencji, zwalczającej przestępczość w ogromnej metropolii. Jako jej przedstawiciel, dysponujemy całym zestawem rozmaitych gadżetów zapewnionych przez naszego pracodawcę i jednocześnie ułatwiających nam nasze niełatwe zadanie. Akcja toczy się w otwartym świecie, wśród licznych drapaczy chmur, kolorowych neonów i mniej dostępnych uliczek, do których zapuszczają się jedynie najodważniejsi lub najbardziej szaleni. Ważnym elementem rozgrywki jest rozbudowany system destrukcji otoczenia, pozwalający zrównać z ziemią niemal każdy budynek, łącznie z największymi konstrukcjami.

Symulacja zniszczeń jest wspierana przez system cloudcomputingu, który przesyła informację o tym, co dzieje się na ekranie, na serwery Microsoftu, a te z kolei wspomagają Xboksa One w obliczeniach. Z uwagi na ten fakt, trzeba oczywiście posiadać konsole podpiętą do sieci.

Crackdown 3 oferuje zabawę w trybie singleplayer oraz rozgrywki sieciowe (do 4 graczy).

Screeny z Crackdown 3 (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?