Crackdown 3 (PC) - okladka

Crackdown 3 (PC)

Premiera:
15 lutego 2019
Premiera PL:
15 lutego 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Crackdown 3 (PC)
Kawira @ 13:09 14.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Crackdown 3 to kolejna odsłona wybuchowej serii gier akcji od Reagent Games. Jest to zarazem pierwsza cześć, która pojawiła się na konsoli Xbox One. Same założenia rozgrywki nie uległy jednak zmianie i nadal mamy do czynienia z sandboxem umieszczonym w futurystycznym świecie.

Gracze wcielają się w członka specjalnej agencji, zwalczającej przestępczość w ogromnej metropolii. Jako jej przedstawiciel, dysponujemy całym zestawem rozmaitych gadżetów zapewnionych przez naszego pracodawcę i jednocześnie ułatwiających nam nasze niełatwe zadanie. Akcja toczy się w otwartym świecie, wśród licznych drapaczy chmur, kolorowych neonów oraz mniej dostępnych uliczek, do których zapuszczają się jedynie najodważniejsi lub najbardziej szaleni. Ważnym element rozgrywki stanowi rozbudowany system destrukcji otoczenia, pozwalający zrównać z ziemią niemal każdy budynek, łącznie z największymi konstrukcjami.

Symulacja zniszczeń jest wspierana przez system cloudcomputingu, który przesyła informację o tym, co dzieje się na ekranie, na serwery Microsoftu, a te z kolei wspomagają maszynę w obliczeniach. Z uwagi na ten fakt, trzeba oczywiście posiadać stały dostęp do internetu.

Crackdown 3 oferuje zabawę w trybie singleplayer oraz rozgrywki sieciowe (do 4 graczy).

Wymagania: Twórcy gry Crackdown 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?