Crackdown 3 - zobacz pierwsze piętnaście minut gry

Jeden z najgorętszych tytułów ekskluzywnych dla Xboksa One już wkrótce na półkach sklepowych. Warto spojrzeć, jak sobie radzi w ruchu.

@ 02.02.2019, 22:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

W sieci opublikowano najnowszy materiał dotyczący Crackdown 3, które już niebawem zadebiutuje na Xboksie One. Tytuł prezentuje się bardzo okazale i zbliżająca się premiera powinna zainteresować wszystkich posiadaczy konsoli Microsoftu.

Redakcja serwisu IGN opublikowała nowy film prezentujący rozgrywkę w Crackdownd 3. Za sprawą poniższego odtwarzacza możecie zobaczyć pierwsze 15 minut zabawy, która w tym przypadku sprowadza się do realizowania wszelkich wyzwań przygotowanych w ramach samouczka. Mowa tutaj o podstawach eksploracji, interakcji z przedmiotami oraz starć z oponentami.

Wygląda więc na to, że tytuł finalnie zadebiutuje na rynku, po wielu latach przygotowań i zmian. Całość prezentuje się nieźle, a sam Microsoft ostatnio podkreślał, że nie boi się wczesnych recenzji.

Przy okazji pragniemy przypomnieć, że Crackdown 3 trafi na półki sklepowe dokładnie 15 lutego na PC i Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   11:17, 03.02.2019
I to na to czekalismy te kilka lat ? System strzelania oraz mechanika gry bardzo mocno przypomina mi recore, ktore nie bylo tytulem wysokobudzetowym wiec i tutaj cena nie powinna byc za wysoka gdzies na poziomie 100 zł :]
0 kudosKreTsky   @   12:13, 03.02.2019
Straszne to gò... I oni to na multi zachwalają z przyklejającym się celownikiem. Tragedia.