Titan Quest II (Xbox X/S) - okladka

Titan Quest II (Xbox X/S)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Titan Quest II (Xbox X/S)
Kawira @ 08:18 31.10.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Titan Quest II to kontynuacja wydanej w 2006 roku gry z gatunku hack and slash z elementami RPG, której akcja osadzona została w klimatach greckiej mitologii. Za projekt odpowiada studio Grimlore Games stojące za SpellForce III.

Fabuła Titan Quest II ponownie przenosi nas do starożytnej Grecji, gdzie bogini zemsty Nemezis zmienia nici przeznaczenia, karząc wszystkich, którzy stają przeciwko niej. Z tego powodu nasz bohater odkurza broń i rusza w bój, aby uratować uwięzionych śmiertelników oraz utkać własną nić epickiego herosa.

Rozgrywka Titan Quest II to hack and slash czystej wody, wzbogacony o elementy RPG. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego kamery, a naszym zadaniem jest przemierzanie półotwartych i rozległych lokacji, by zgładzić wszystkich napotykanych przeciwników. Wypełniając jednocześnie kolejne zadania, zlecane nam przez postacie niezależne. Istotny element stanowi zbieranie licznych łupów w poszukiwaniu optymalnego ekwipunku, który pozwoli zetrzeć się z bossami czekającymi w kluczowych miejscówkach. W "dwójce" twórcy dodali system craftingu, pozwalający ulepszyć nawet najprostszy przedmiot - aż do statusu legendarnego. Wśród wrogów znajdziemy zwykłych piechurów, mityczne stworzenia (w tym ogromne bestie) oraz potężnych bogów.

Gracz tworząc swoją postać kreuje jedną z kilku profesji. Te składają się z dwóch mistrzostw wybieranych na początku zabawy. Każde mistrzostwo posiada swoje mocne i słabe strony, w tym zestaw unikalnych umiejętności. Te odblokowujemy zaś wraz z wbijaniem kolejnych poziomów doświadczenia. Ręcznie stworzone mapy przemierzamy nie tylko na piechotę, ale także z pomocą boskiego wierzchowca - Arejona.

Titan Quest II możemy przejść samodzielnie, ale twórcy przygotowali również tryb multiplayer - sieciową kooperację do dwóch graczy.

Screeny z Titan Quest II (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?