Star Wars Jedi: Ocalały (Xbox X/S) - okladka

Star Wars Jedi: Ocalały (Xbox X/S)

Premiera:
28 kwietnia 2023
Premiera PL:
28 kwietnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Star Wars Jedi: Ocalały (Xbox X/S)
Materdea @ 17:30 28.05.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 41h 48min

+ czaswięcej

Star Wars Jedi: Ocalały to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2019 roku - Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzedniczki, odpowiada studio Respawn Entertainment - autorzy m.in. serii Titanfall - oraz firma Electronic Arts.

Fabuła Star Wars Jedi: Ocalały prezentuje wydarzenia rozgrywające się pięć lat po finale Upadłego Zakonu. Były padawan, bohaterów poprzedniczki Cal Kestis, nadal ścigany jest przez Wielką Inkwizytorkę, poszukującą niedobitków Jedi rozproszonych po całej galaktyce. W nowej przygodzie towarzyszy mu sympatyczny droid BD-1.

Rozgrywka Star Wars Jedi: Ocalały reprezentuje zbliżone do Upadłego Zakonu założenia. Nadal to przygodowa gra akcji, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby - zza pleców protagonisty. Naszym głównym zadaniem jest przemieszczanie się po kolejnych lokacjach, rozwiązywanie okazjonalnych zagadek środowiskowych, poznawanie kolejnych fabularnych meandrów, ale także walka - ponownie przy użyciu unikalnych umiejętności bohatera jak i posiadanych przez niego dwóch mieczy świetlnych.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Star Wars Jedi: Ocalały (Xbox X/S)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?