Dungeon Siege 3 (Xbox 360) - okladka

Dungeon Siege 3 (Xbox 360)

Premiera:
17 czerwca 2011
Premiera PL:
17 czerwca 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Dungeon Siege 3 (Xbox 360)
Tafit @ 23:43 08.06.2010
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 11h 58min

+ czaswięcej

Dungeon Siege 3 to trzecia część popularnej gry akcji z elementami RPG, wyprodukowana przez studio Obsidian Entertainment. Fabuła skupia się na rozpadzie sojuszu pomiędzy największymi frakcjami, istniejącymi na terenie królestwa Ehb. Jako członek Dziesiątego Legionu, mamy za zadanie powstrzymać upadek królestwa.

Twórcy wybrali najlepsze elementy, które podobały się w poprzednich częściach, dodając jednocześnie nowe rozwiązania. Przede wszystkim rzuca się w oczy nowa oprawa graficzna, dostosowana do obecnych standardów. Istnieje także opcja kooperacji dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie. Dodatkowo, należy zwrócić uwagę, iż w trakcie gry nasze wybory mogą zmienić zarówno świat, jak i zachowanie postaci niezależnych.

Jak na porządną grę RPG przystało, Dungeon Siege 3 oferuje kilka zróżnicowanych klas postaci oraz szereg drzewek rozwoju naszego protegowanego. Rozbudowany system zarządzania bohaterem sprawia, że każdy stworzy unikatowego herosa, odpowiadającego jego osobistym preferencjom. W trakcie realizowania wątku fabularnego możemy rekrutować pomocników. Nie są oni jedynie kukiełkami. Na wzór produkcji firmy BioWare posiadają charaktery, opinie na różne tematy i spojrzenia na świat. Nasze decyzje wpływają na ich zachowanie.

Dungeon Siege 3 jako pierwsza część serii debiutuje na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Dzięki temu oprawa audio-wizualna została dopasowana do obecnych standardów.


Wkład w encyklopedię mieli:   BystrzaQ,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Dungeon Siege 3 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?