Brink (Xbox 360) - okladka

Brink (Xbox 360)

Premiera:
10 maja 2011
Premiera PL:
13 maja 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (4)

Opis Brink (Xbox 360)
Tafit @ 20:19 03.06.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 12h 27min

+ czaswięcej

Brink to FPS studia Splash Damage, twórców Enemy Territory: Quake Wars. Akcja gry przenosi nas do pływającego miasta-utopii Ark. Niefortunnie, oaza spokoju jaką jest wspomniany Ark, znajduje się na skraju wojny domowej. Prócz założycieli i ich potomków, pomiędzy murami miasta żyją tysiące uchodźców, uciekających przed brutalnością zewnętrznego świata. Przeludnienie spowodowało coraz gwałtowniejsze walki. Tylko nasz bohater może uratować ludzkość zamieszkującą utopię przed niechybną śmiercią.

Developer połączył elementy kilku trybów - single, multiplayer oraz kooperacji w jedną całość. Synteza rozwiązań polega głównie na tym, że nasza postać zdobywać będzie punkty doświadczenia, które przeznaczać możemy na ulepszanie jej umiejętności. W trakcie gry losowo tworzyć będą się zadania, cele oraz wyposażenie, w zależności od postaci, jaką gramy.

Brink korzysta z silnika graficznego id Tech 4, napędzającego wcześniej takie tytuły jak Doom 3, Quake 4 oraz Prey. Dzięki sporym zmianom w jego funkcjonowaniu deweloperowi udało się osiągnąć zaawansowaną oprawę, pełną skomplikowanych i widowiskowych efektów specjalnych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Kaleder21,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Brink (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?