Borderlands (Xbox 360) - okladka

Borderlands (Xbox 360)

Premiera:
23 października 2009
Premiera PL:
06 listopada 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (23)Gram (6)Ukończone (8)Kupię (1)

Opis Borderlands (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 37h 47min

+ czaswięcej

Borderlands to strzelanka FPP stworzona przez firmę Gearbox Software, znaną między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Tym razem deweloperzy postanowili jednak zrezygnować z wydarzeń historycznych i przygotować grę, której akcja rozgrywa się w przyszłości.

Borderlands przedstawia nam postapokaliptyczny świat, przypominający swoim charakterem słynną trylogię Mad Max. Gracz zostaje wrzucony do tego niezwykłego uniwersum i zmuszony jest szukać sposobów na przeżycie. Choć gra jest strzelanką zawiera elementy typowe dla tytułów z gatunku RPG. Mamy bowiem do czynienia z modyfikacją głównej postaci, losowo generowanymi poziomami oraz zdobywaniem dodatkowych umiejętności. Z początkowego cieniasa stajemy się powoli prawdziwą maszyną do zabijania, z którą nikt nie będzie miał szans na zwycięstwo.

Prócz modyfikacji postaci głównego bohatera, Borderlands pozwala także na dostosowywanie pojazdów oraz dostępnego w grze uzbrojenia. W zasadzie każdy posiadany element można dopasować wedle własnych upodobań. System ten wraz z losowym generowaniem poziomów zapewnia mnóstwo godzin dobrej zabawy i świeże doznania z każdym podejściem do gry.

Borderlands oferuje nie tylko rozbudowany tryb fabularny, lecz również zabawę wieloosobową. Gracze walczący w multiplayer mogą działać wspólnie, lub przeciwko sobie.

Grafika w Borderlands generowana jest przez nowoczesny silnik graficzny w pełni wykorzystujący możliwości nowoczesnych komputerów PC oraz konsol Xbox 360 i PS3.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Borderlands (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDelo_X360   @   22:52, 05.10.2009
nie wiele moge powiedzieć ale po screenach nie przemawia do mnie Smutny
0 kudostamodar   @   14:02, 17.01.2011
nabyłem bez przekonania ale w promocji były wszystkie DLC w pakiecie ,dałem 10 pkt bo miło byłem zaskoczony grafiką ( tzn bardzo specyficzną Uśmiech ) ale nie żałuję i faktycznie wciąga .Raczej dla tych co chcą się odstresować i bez żalu wydać parę zł .Miałem kupić "tron" ale ...jakoś tak samo wyszło i jestem szczęśliwy