Fuel (Xbox 360) - okladka

Fuel (Xbox 360)

Premiera:
02 czerwca 2009
Premiera PL:
05 czerwca 2009
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (11)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Fuel (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 44h 47min

+ czaswięcej

Fuel to nowy projekt pod patronatem giganta Codemasters, którego gracze kojarzyć powinni przede wszystkim z seriami ToCA: Race Driver oraz Colin McRae. Tym razem "Mistrzowie Kodu" przedstawiają graczom tytuł w pełni podejmujący tematykę wyścigów off-road.

Fuel charakteryzuje się przede wszystkim ogromnym terenem, który od samego początku jest w całości dostępny dla gracza. Jego granice zamykają się na powierzchni pięciu tysięcy mil kwadratowych, czyli niemal trzynastu tysięcy kilometrów kwadratowych. Na tymże terenie można dowolnie testować niemal każdy rodzaj terenowego pojazdu. Począwszy od samochodów terenowych, motocykli crossowych poprzez łaziki, buggy, quady na ogromnych ciężarówkach kończąc. Okazji do tego będzie wiele ze względu na rozmieszczenie na terenach m.in. niezliczonych ramp, które pozwolą na wykonywanie karkołomnych skoków.

Rzecz jasna, nie brakuje także zwykłych wyścigów, które odbywają się po z góry wcześniej ustalonej trasie, bądź też polegających wyłącznie na zaliczaniu rozstawionych checkpointów, samemu dobierając do nich najdogodniejszą drogę. Ciekawostką jest fakt, iż w czasie wyścigów czy też "spokojnej" eksploracji przeszkodzić mogą zjawiska pogodowe. Natknąć można się na prawdziwe burze śnieżne czy pustynne, lawiny, trzęsienia ziemi, a nawet tornada!

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Fuel (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosrafalf2   @   16:41, 27.08.2009
fuel niema nic nowego i jest nudna