Command & Conquer: Red Alert 3 (Xbox 360) - okladka

Command & Conquer: Red Alert 3 (Xbox 360)

Premiera:
11 listopada 2008
Premiera PL:
14 listopada 2008
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Command & Conquer: Red Alert 3 (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 29h 15min

+ czaswięcej

Długo wyczekiwana trzecia odsłona pierwszej w historii gier komputerowych strategii czasu rzeczywistego w pełnym tych słów znaczeniu. Pierwsza część Red Alert została opublikowana w 1996 roku, opracowana przez nieistniejące już studio - Westwood Studios.

W Red Alert 3 - jak za starych dobrych lat - przyjdzie graczom wcielić się w naczelnego dowódcę wojsk m.in Związku Radzieckiego w czasie Zimnej Wojny. W uniwersum Command & ConquerM ZSRR naprawdę zaatakował Stany Zjednoczone z całym impetem od wschodniej granicy. Rozniecona III wojna światowa to nowy początek, w którym wyścig zbrojeń nabrał naddźwiękowych prędkości. Trzy strony - Sowieci, Alianci oraz Imperium (Daleki Wschód) - stają ze sobą w szranki w ostatecznych bojach ze swymi ultratechnologiami, które znają system błyskawicznej teleportacji, potężne działa energetyczne Tesla, pływające fortece o rozmiarach tropikalnych wysp czy transformujące się w kroczące mechy bądź myśliwce - czołgi.

To wszystko oczywiście "realiach" alternatywnych, co sprawia, że Red Alert 3 jest niezwykłym przykładem tego, jak w użyciu bojowym prezentowałyby się technologie będąc obecnie jeszcze prototypami. W omawianym programie mamy do czynienia z określeniem wojny totalnej, bowiem toczy się ona zarówno na lądzie, jak i na morzach i w powietrzu.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Command & Conquer: Red Alert 3 (Xbox 360)
Screeny z Command & Conquer: Red Alert 3 (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosnestorek87   @   08:20, 14.08.2011
Kozacka gra ... kozacka grafika ... kozackie jednostki ... kozacki pomysł Uśmiech