Command & Conquer: Generals (PC) - okladka

Command & Conquer: Generals (PC)

Premiera:
11 lutego 2003
Premiera PL:
07 marca 2003
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Polski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (92)Gram (27)Ukończone (21)Kupię (3)

Opis Command & Conquer: Generals (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 12h 25min

+ czaswięcej

Dzięki Command & Conquer: Generals masz okazję sprawdzić umiejętność strategicznego myślenia w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Wybierz potężnego Generała, który dowodzić będzie ogromnymi armiami wyposażonymi w najnowsze zdobycze militarnej techniki. Wojna wisi w powietrzu, świat jest na krawędzi całkowitej zagłady. Pokieruj jedną z trzech unikalnych stron konfliktu, z których każda może dostosować swój zaawansowany arsenał do toczących się na ziemi i w powietrzu zmagań wojennych. Zmiażdż opór w trakcie składającej się z 27 misji kampanii dla jednego gracza lub rozprzestrzeń zniszczenia w globalnej rozgrywce wieloosobowej. Przygotuj swoje wojska Dowódco! Najwyższy czas, aby stanąć do walki w najnowszej generacji strategii czasu rzeczywistego – Command & Conquer Generals.

Cechy:
- Przejmij Dowództwo. Wybierz jednego z dziewięciu potężnych Generałów. Każdy z nich ma swoją wyjątkową cechę oraz niepowtarzalny typ jednostek zmechanizowanych pod kontrolą. Zostań Generałem batalionu czołgów NATO i zmiażdż wszelki opór siłą stali i żelaza lub zajmij się wykrywaniem działań dywersyjnych jako Generał Chińskiego Wywiadu.
- Trzy Drogi ku Dominacji. Pokieruj jedną z trzech niepowtarzalnych armii, odzwierciedlających ideologie panujące aktualnie na świecie. Poprowadź do zwycięstwa zaawansowaną technologicznie armię Stanów Zjednoczonych, wielotysięczną machinę wojenną Chin lub pełną inwencji Armię Światowego Wyzwolenia.
- Współczesny Konflikt Zbrojny. Wyzwól szał wojenny korzystając z nowoczesnych lub prototypowych rozwiązań militarnych. Prowadź działania na skalę niespotykaną dotąd w podobnych strategiach czasu rzeczywistego. Usprawniony model zdobywania doświadczenia na polu bitwy gwarantuje emocjonujące walki w powietrzu oraz zacięte starcia na terenach zurbanizowanych.
- Najdoskonalszy silnik gry ‘SAGE’. Doświadcz Command & Conquer w niespotykanej wcześniej ilości detali. Walka toczy się na olbrzymich, w pełni trójwymiarowych mapach. Aglomeracje miejskie, surowe pustynie oraz pokryte wiecznym lodem opustoszałe tereny. Strategia czasu rzeczywistego jeszcze nigdy nie wyglądała tak realnie!
- Zupełnie nowe jednostki i taktyka. Rozpocznij kampanię wojenną korzystając ze ściśle tajnych myśliwców Aurora lub masywnych czołgów typu Paladin. Wykorzystaj umiejętności doświadczonych hakerów komputerowych lub naślij na przeciwnika tłum rozwścieczonych ludzi. Do wyboru łącznie ponad 60 rozmaitych jednostek. Wsparcie dla prowadzonych działań zbrojnych zapewnia odmienna dla każdej ze stron konfliktu super broń – amerykańska bomba paliwowo-powietrzna, chiński pocisk jądrowy lub deszcz rakiet SCUD Armii Światowego Wyzwolenia.
- Wieloosobowa zagłada. Siej spustoszenie online! Możesz walczyć po jednej stronie wraz z kierowanymi przez przyjaciela sojusznikami lub zmierzyć się z tysiącami innych graczy w walce o panowanie nad Światem.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Command & Conquer: Generals (PC)
Screeny z Command & Conquer: Generals (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosczarnyf44   @   15:11, 08.08.2010
niezła gierka łatwa ale AŚW to koszmar
0 kudoskuba04195   @   21:06, 04.11.2010
ja mam commandanda ale tylko demo żałuje
0 kudosMilirthar   @   19:59, 16.06.2016
Cytat: czarnyf44
niezła gierka łatwa ale AŚW to koszmar

Łatwa? A kampanię Chin przeszedłeś? Szczęśliwy Powiedz mi, że ostatnia misja jest łatwa Szczęśliwy Jest przyjemnie trudna Szczęśliwy
0 kudosigoxteam   @   12:07, 03.08.2016
Jedna z lepszy gier strategicznych które grałem, zacząłem grać od 3 roku życia i aż po dzisiejszy dzień nie mogę się odciągnąć od mojego klasyka. Jest to moja ulubiona gra strategiczna w której spędziłem pełno godzin i nadal spędzam. Według mnie najlepsza część z serii . Reszta mi się już nie podoba bo to już zaczyna się od przyszłości. Gra wymagająca myślenia i tworzenia coraz to nowszych taktyk. Komputer może by nie lada wyzwaniem a jak jesteś super kozakiem to zagraj na multi to wtedy można poczuć 100% potencjału tej produkcji. Oczywiście jest to moja subiektywna ocena więc nie chce nikogo urazić że inna część jest lepsza od tej jednakże według mnie ta gra ma najwięcej tego coś w sobie niż inne .
Jeżeli ktoś uważa jak ja proszę ocenić.
Poz igoxteam.