Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3) - okladka

Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3)

Premiera:
23 marca 2009
Premiera PL:
27 marca 2009
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 29h 15min

+ czaswięcej

Długo wyczekiwana trzecia odsłona pierwszej w historii gier komputerowych strategii czasu rzeczywistego w pełnym tych słów znaczeniu. Pierwsza część Red Alert została opublikowana w 1996 roku, opracowana przez nieistniejące już studio - Westwood Studios.

W Red Alert 3 - jak za starych dobrych lat - przyjdzie graczom wcielić się w naczelnego dowódcę wojsk m.in Związku Radzieckiego w czasie Zimnej Wojny. W uniwersum Command & ConquerM ZSRR naprawdę zaatakował Stany Zjednoczone z całym impetem od wschodniej granicy. Rozniecona III wojna światowa to nowy początek, w którym wyścig zbrojeń nabrał naddźwiękowych prędkości. Trzy strony - Sowieci, Alianci oraz Imperium (Daleki Wschód) - stają ze sobą w szranki w ostatecznych bojach ze swymi ultratechnologiami, które znają system błyskawicznej teleportacji, potężne działa energetyczne Tesla, pływające fortece o rozmiarach tropikalnych wysp czy transformujące się w kroczące mechy bądź myśliwce - czołgi.

To wszystko oczywiście "realiach" alternatywnych, co sprawia, że Red Alert 3 jest niezwykłym przykładem tego, jak w użyciu bojowym prezentowałyby się technologie będąc obecnie jeszcze prototypami. W omawianym programie mamy do czynienia z określeniem wojny totalnej, bowiem toczy się ona zarówno na lądzie, jak i na morzach i w powietrzu.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarkslide16   @   13:43, 22.08.2017
Ukończona i splatynowana Szczęśliwy polecam