Gamedec (SWITCH) - okladka

Gamedec (SWITCH)

Premiera:
01 lipca 2022
Premiera PL:
01 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gamedec (SWITCH)
Materdea @ 07:01 02.09.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 12h 0min

+ czaswięcej

Gamedec to niezależna produkcja polskiego Anshar Studios. Tytuł utrzymany jest w cyberpunkowym klimacie i reprezentuje gatunek klasycznych izometrycznych cRPG-ów. Dzieło oparte jest na prozie Marcina Przybyłka o tym samym tytule.

W Gamedec wcielamy się w postać tytułowego detektywa, a zadaniem jest tropienie zbrodni popełnianych w wirtualnych światach. Świat gry bowiem to fikcyjne Warsaw City z XXII wieku, gdzie władzę nad ludźmi sprawuje wirtualny świat. Oprócz stricte kryminalnych spraw takich jak liczne morderstwa lub porwania, zajmować się będzie również kwestiami rozgrywanymi wyłącznie w wirtualu, podejmując przy tym szereg decyzji.

Rozgrywka w Gamedec reprezentuje gatunek klasycznych cRPG-ów z izometrycznym rzutem kamery. Warsaw City dzieli się na kilka warstw-dystryktów, w każdym z nich dominuje zaś inny typ mieszkańców oraz rozmaita architektura - w najniższych mieszka plebs oraz wszelkie element przestępczy. Im wyżej, tym lepiej uposażeni są obywatele metropolii.

Oprócz zwiedzania świecących od neonowych świateł lokacji, przyjdzie nam walczyć w systemie turowym, rozwiązywać zlecane przez postacie niezależne zadania oraz rozwijać bohatera. Dzięki punktom doświadczenia awansujemy na wyższe levele, co pozwala na zdobycie nowych umiejętności z jednego z kilku dostępnych drzewek. Możemy pójść w różne kierunki - od typowego berserkera, przez nieco sprytniejszego łowcy, kończąc na hakerze, specjaliście od cybernetycznych zabezpieczeń.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?