Gamedec pojawi się na konsoli Nintendo Switch

Gamedec pojawi się również na konsoli Nintendo Switch, zatem posiadacze pstryka będą mogli sprawdzić cyberpunkowe RPG, jak posiadacze PCtów.

@ 01.09.2020, 19:49
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch

Gamedec pojawi się na konsoli Nintendo Switch

Anshar Studios może wreszcie oficjalnie potwierdzić, że Gamedec pojawi się także na Nintendo Switch, co oznacza, że posiadacze konsoli Nintendo również dostaną szansę poznania tego jedynego w swoim rodzaju doświadczenia RPG.

W kwietniu tego roku twórcy Gamedeca nie tylko odnieśli sukces na Kickstarterze, zbierając kwotę trzykrotnie większą, niż pierwotnie zakładana, ale także obiecali graczom, że w przypadku osiągnięcia progu finansowego na poziomie 200 tysięcy dolarów, produkcja przeniesiona zostanie również na Nintendo Switch. Gdyby kampania potrwała dzień lub dwa dłużej cel udałoby się z pewnością osiągnąć dzięki fenomenalnemu wsparciu graczy.

Zbiórka się jednak zakończyła, a twórcy stanęli przed wyborem. Mogli albo zaakceptować fakt, że posiadacze Switcha zostaną pozbawieni szansy poznania uniwersum Gamedeca, albo zrewanżować się za okazane wsparcie i zadbać o to by projekt pojawił się na platformie Nintendo, tak czy inaczej. Naturalnie zdecydowali się na drugie rozwiązanie.

Ci, którzy chcieli się przekonać czy warto na przedsięwzięcie czekać, mieli szansę przetestować PC-towe demo Gamedeca dostępne w ramach Indie Arena Booth na Steamie i GOGu w trakcie niedawno zakończonego gamescomu. Ci zaś, którzy tę szansę przegapili powinni zaznaczyć w kalendarzu nadchodzący PAX Online, ponieważ PC-towe demo tytułu będzie dostępne na tych samych platformach również w trakcie tego wydarzenia. Trwa ono od 12 do 20 września.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?