Stellar Blade (PS5) - okladka

Stellar Blade (PS5)

Premiera:
26 kwietnia 2024
Premiera PL:
26 kwietnia 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Stellar Blade (PS5)
Kawira @ 12:59 13.02.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 25h 0min

+ czaswięcej

Stellar Blade to przygodowa gra akcji z elementami RPG osadzona w postapokaliptycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Shift Up.

Fabuła Stellar Blade przenosi nas do ponurej przyszłości, w której Ziemia została podbita przez istoty zwane Na:tives, a ludzkość przetrwała skupiając się w mieście Xion będącym jedyną, pozostałą enklawą. Kierując poczynaniami cyborga o imieniu Eve, członkinię 7. Oddziału Lotniczego, pomagamy mieszkańcom odzyskać planetę z rąk potworów.

Rozgrywka Stellar Blade to przygodowa gra akcji, w której istotnym czynnikami są aspekt zręcznościowy i element RPG. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś świat podzielony jest na zamknięte lokacje. Naszym głównym zadaniem jest realizacja kolejno wytyczanych zadań oraz walka z napotykanymi przeciwnikami (a także okazjonalne rozwiązywanie zagadek środowiskowych). Główny oręż stanowi miecz, zaś starcia opierają się na sprawnych blokach i unikach, a następnie wykorzystaniu efektownych kombinacji ciosów. W przeciwieństwie do gier pokroju Devil May Cry nie musimy jednak przejmować się tym jak stylowo wykańczamy przeciwników. Co jakiś czas trafiamy na bossów wymagających taktycznego podejścia oraz znalezienia ich słabych stron. Dopełnieniem są specjalne umiejętności bohaterki, które zdobywamy wraz z postępami w fabule.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
Screeny z Stellar Blade (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?