Armored Core VI: Fires of Rubicon (PS5) - okladka

Armored Core VI: Fires of Rubicon (PS5)

Premiera:
25 sierpnia 2023
Premiera PL:
25 sierpnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Armored Core VI: Fires of Rubicon (PS5)
Kawira @ 10:40 25.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Armored Core VI: Fires of Rubicon to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji z mechami w roli głównej. Za projekt odpowiada japońskie studio From Software znane za sprawą takich gier jak Dark Souls, Elden Ring, Bloodborne czy Sekiro: Shadows Die Twice.

Fabuła Armored Core VI: Fires of Rubicon osadza gracza w roli najemnika na planecie Rubicon 3, którego głównym zadaniem jest wykonywanie zleceń dla różnych frakcji walczących o surowce.

Rozgrywka Armored Core VI: Fires of Rubicon to gra akcji, w której - podobnie jak w poprzednich odsłonach tego cyklu - wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Naszym podstawowym zadaniem jest realizacja zadań otrzymywanych od postaci niezależnych - wykonujemy je oczywiście jako "kierowca" potężnego mecha. Pomiędzy misjami dobieramy części do swojego pojazdu Armored Core. Wybór części zmienia nie tylko rodzaj ataku mecha, ale też wpływa na jego sposób poruszania się oraz styl walki, dzięki czemu do każdej misji można podejść w inny sposób. Możemy np. skupić się na walce wręcz z lekkim pancerzem i unikami czy postawić na potężne armaty oraz ciężki pancerz. Najistotniejszą zmianą względem poprzedniczek jest otwarty świat, a co za tym idzie - niczym nieskrępowane, efektowne oraz dynamiczne walki. Bo to tutaj gra pierwsze skrzypce. Strzelanie do innych mechów. Maszyna porusza się niezwykle dynamicznie oraz zwrotnie; potrafi skakać na całkiem duże wysokości i korzysta z bogatego arsenału. Clou jednak stanowi budowa takiej maszyny samodzielnie.

Armored Core VI: Fires of Rubicon oferuje kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer - starcia przeciwko innym graczom za pośrednictwem sieci.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Armored Core VI: Fires of Rubicon (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:42, 10.02.2024
Po 20 godzinach gry i przejściu gry, mogę powiedzieć, że bardzo przyjemnie się grało. Gra z początku jest dość wymagająca i przytłaczająca, ale dość szybko idzie się przyzwyczaić do sterowania jak i poziomu trudność. Choć szczerze powiem, że paru bossów mocno dało mi w kość.