Mafia II: Definitive Edition (PS4) - okladka

Mafia II: Definitive Edition (PS4)

Premiera:
19 maja 2020
Premiera PL:
19 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Mafia II: Definitive Edition (PS4)
Materdea @ 20:32 19.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 11h 36min

+ czaswięcej

Mafia II: Definitive Edition to remaster drugiej części popularnej serii przygodowych gier akcji umieszczonych w gangsterskim klimacie. Za oryginalne Mafia II odpowiadało studio 2K Czech, zaś odświeżona edycja to dzieło autorów Mafii III - Hangar 13.


Mafia II: Definitive Edition względem oryginału oferuje wyłącznie podbitą rozdzielczość - do 4K - oraz tekstury wyższej rozdzielczości. Posiada wszystkie wydane dodatki - Wandetta Jimmy'ego, Zemsta Jimmy'ego, Przygody Joe'a.


W Mafia II: Definitive Edition trafiamy do fikcyjnego miasta Empire Bay (wzorowanym na Nowym Jorku). Akcja toczy się na przełomie lat 40. i 50. XX wieku, zaś głównym bohaterem jest młody mężczyzna o imieniu Vito Scaletta. Wraz z przyjacielem, Joe Barbaro, wspinają się po przestępczej karierze (od złodziejaszka biżuterii do cyngla mafijnej rodziny). Historia prezentuje wzloty i upadki Vita na jego kryminalnej ścieżce.

Rozgrywka w Mafia II: Definitive Edition niczym nie różni się od oryginału z 2010 roku. Mamy do czynienia z przygodową grą akcji stawiającej silny nacisk na elementy strzelankowe. Zwiedzamy otwarty świat - Empire Bay doświadczamy o różnych porach roku - i wykonujemy następujące po sobie misje.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Mafia II: Definitive Edition (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?