Mafia II: Definitive Edition (PC) - okladka

Mafia II: Definitive Edition (PC)

Premiera:
19 maja 2020
Premiera PL:
19 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Mafia II: Definitive Edition (PC)
Materdea @ 20:32 19.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 8h 48min

+ czaswięcej

Mafia II: Definitive Edition to remaster drugiej części popularnej serii przygodowych gier akcji umieszczonych w gangsterskim klimacie. Za oryginalne Mafia II odpowiadało studio 2K Czech, zaś odświeżona edycja to dzieło autorów Mafii III - Hangar 13.


Mafia II: Definitive Edition względem oryginału oferuje wyłącznie podbitą rozdzielczość - do 4K - oraz tekstury wyższej rozdzielczości. Posiada wszystkie wydane dodatki - Wandetta Jimmy'ego, Zemsta Jimmy'ego, Przygody Joe'a.


W Mafia II: Definitive Edition trafiamy do fikcyjnego miasta Empire Bay (wzorowanym na Nowym Jorku). Akcja toczy się na przełomie lat 40. i 50. XX wieku, zaś głównym bohaterem jest młody mężczyzna o imieniu Vito Scaletta. Wraz z przyjacielem, Joe Barbaro, wspinają się po przestępczej karierze (od złodziejaszka biżuterii do cyngla mafijnej rodziny). Historia prezentuje wzloty i upadki Vita na jego kryminalnej ścieżce.

Rozgrywka w Mafia II: Definitive Edition niczym nie różni się od oryginału z 2010 roku. Mamy do czynienia z przygodową grą akcji stawiającej silny nacisk na elementy strzelankowe. Zwiedzamy otwarty świat - Empire Bay doświadczamy o różnych porach roku - i wykonujemy następujące po sobie misje.

Wymagania: Twórcy gry Mafia II: Definitive Edition ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Mafia II: Definitive Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:15, 21.05.2020
No szału zmian nie ma. Jakość tych podrasowanych tekstur też nie jest jakaś powalająca. Co prawda oglądałem to na razie tylko na YT, ale... liczyłem na poprawę choćby modeli postaci i ich mimiki, no i na jakieś dodatkowe zawartości fabularne (bo Empire Bay aż się prosi, by coś w niej więcej robić, niż tylko zaliczać zadania).
0 kudosshuwar   @   12:40, 25.05.2020
Stała się rzecz dziwna... otóż ze Steama zniknęła mi Mafia II Efinitive Edition! Też tak macie? Mam teraz tylko wersję Classic Smutny

EDIT: Już wiem... konieczny był update i restart Steama.