Frostpunk (PS4) - okladka

Frostpunk (PS4)

Premiera:
11 października 2019
Premiera PL:
11 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Frostpunk (PS4)
Materdea @ 09:50 14.08.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 14h 10min

+ czaswięcej

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone Earth i This War of Mine.

Akcja Frostpunk rozgrywa się w fikcyjnym, całkowicie pokrytym śniegiem i lodem, świecie. Ekstremalnie niska temperatura doprowadziła do zdziesiątkowania ludności. Aby przetrwać w tych niesamowicie trudnych warunkach człowiek wymyślił technologie parową. Pomaga ona ogrzać zmarznięte ciało, jednak nie rozwiązała wszelkich problemów. Nadal bowiem brakuje żywności oraz podstawowych środków do życia, co powoli doprowadza do zapomnienia o moralności. Gracz w czasie swojej przygody wielokrotnie staje więc przed trudnym wyborem moralnym, a każdy jego wybór odbija się na otaczającym go świecie.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Frostpunk (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?