Tropico 6 (PS4) - okladka

Tropico 6 (PS4)

Premiera:
2019
Premiera PL:
2019
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tropico 6 (PS4)
Kawira @ 10:15 09.07.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tropico 6 to najnowsza odsłona strategii ekonomicznej, w której gracz wciela się w karaibskiego dyktatora. Podczas prac nad szóstą odsłoną tego cyklu nie brało udział studio tworzące go od "trójki", Haemimont Games. Za projekt odpowiada Limbic Entertainment, mające na swoim koncie najnowsze odsłony gier spod szyldu Might & Magic.

W Tropico 6 największy nacisk położono na transport. Mieszkańcy mogą teraz przemieszczać się taksówkami, autobusami i kolejkami linowymi. Ponadto pierwszy raz w historii serii gracze zarządzają całymi wyspami. W logistyce pomogą budowane mosty między nimi oraz podziemne tunele wydrążone w górach.

Sama rozgrywka nadal opiera się na sprawnym zarządzaniu otrzymanym terytorium oraz ekspansji własnych włości, próbując utrzymać się na fotelu El Presidente jak najdłużej. Weteranów serii powinien ucieszyć fakt powrotu przemówień wyborczych, podczas których należy ponownie obiecywać znacznie więcej, niż jest się w stanie faktycznie zrobić.

Twórcy poprawili również personalizację swojego państwa. Do dyspozycji oddano różne modele budynku pałacu, a specjalni agenci kradną monumenty z całego świata, tylko po to, by stanęły na naszej rajskiej ziemi. Usprawniono również drzewko rozwoju bardziej skupiające się teraz na politycznym aspekcie dyktatury.

Screeny z Tropico 6 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?