Anno 2205 (PC) - okladka

Anno 2205 (PC)

Premiera:
03 listopada 2015
Premiera PL:
05 listopada 2015
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (6)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Anno 2205 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:13 17.06.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Anno 2205 to gra strategiczno-ekonomiczna stworzona przez zespół Blue Byte Software na zlecenie firmy Ubisoft.

Produkcja reprezentuje gatunek tak zwanych city builderów, czyli gier, w których budujemy miasta. Akcja została osadzona w przyszłości, gdy na Ziemi trwa walka o kończące się surowce naturalne. Gracz bierze udział w wyścigu, w którym naszym zadaniem jest skolonizowanie Księżyca i pozyskiwanie surowców właśnie z niego.

Rozgrywka nie odbiega od innych gier z serii Anno. Na udostępnianych mapach stawiamy rozmaite konstrukcje - od budynków mieszkalnych, przez fabryki, ulice, po mosty i kompleksy agencji kosmicznych. Postawiona raz budowla z biegiem czasu ulega zmianom, a dodatkowo można ją modyfikować dzięki specjalnym modułom.

Zabawa rozgrywa się zarówno na powierzchni Ziemi, jak i w kraterach Księżyca. W obu przypadkach gameplay wygląda mniej więcej tak samo.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Anno 2205 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSzaman88   @   08:08, 08.11.2015
Gra jest naprawę super. Przyjemnie jest znów wrócić w świat kolonizacji ziemii i...nie tylko. Trzy różne sektory po trzy mapki w każdym. Mam już przegrane ponad 30 godzin i mogę polecić tą pozycje. Niewierze opinią ludzi co mówią że gra jest do du..y. Sami zagrali może z dwie, cztery godziny i już wystawiają komentarze. A gra rozkręca się dopiero po kilku godzinach.