Little Nightmares (PS4) - okladka

Little Nightmares (PS4)

Premiera:
28 kwietnia 2017
Premiera PL:
28 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Little Nightmares (PS4)
DevMat @ 13:55 18.08.2016

Śr. długość gry: 5h 11min

+ czaswięcej

Little Nightmares to gra platformowa, która została utrzymana w klimacie horroru. Za jej opracowanie odpowiada niezależne Tarsier Studios, pod nadzorem firmy Bandai Namco.

Historia Little Nightmares opowiada o losach chłopca imieniem Six. Wszystko rozgrywa się w świecie, gdzie każdego roku o tej samej porze przybywa tajemniczy Maw. Ogromna paszcza zwabia ku niemu niczego nieświadome istoty. Każdy, kto przekracza jej granice, już nigdy nie wraca. Six zostaje uwięziony w domku dla lalek - częściowo plac zabaw, częściowo koszmar - i próbuje odkryć tajemnice przybysza, wydostać się z niewoli i równocześnie uratować swoich towarzyszy. 

Rozgrywka w Little Nightmares polega na przemierzaniu kolejnych etapów, unikając przy tym śmierci w wyniku upadku z wysokości czy też kontaktu z przeciwnikiem. Ważnymi elementami są ucieczka, chowanie się przed nieprzyjacielem oraz, naturalnie, przeskakiwania z platformy na platformę, mając na uwadze rozsiane na każdym levelu szerokie spektrum pułapek. 

Graficznie Little Nightmares został utrzymany w mrocznej, bajkowej oprawie. Wszystko napędzane natomiast przez silnik Unreal Engine 4.

Screeny z Little Nightmares (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?