MatterFall (PS4) - okladka

MatterFall (PS4)

Premiera:
15 sierpnia 2017
Premiera PL:
15 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis MatterFall (PS4)
DevMat @ 20:14 26.01.2016

Śr. długość gry: 3h 0min

+ czaswięcej

MatterFall to produkcja z gatunku strzelanek, osadzona w świecie science-fiction, dostępna jedynie na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Housemarque.

Historia opowiada losy samotnego żołnierza, próbującego powstrzymać złowrogie istoty, zanim te zgładzą ludzkość. Do zagłady dojść może za sprawą najnowszej technologi, znanej jako “Smart Matter”. To właśnie ona miała zagwarantować człowiekowi lepszy byt, jednak nic nie poszło zgodnie z planem i istoty składające się z kostek materii zbuntowały się przeciwko swoim stwórcom.

Głównymi założeniami rozgrywki są szybkie i efektowne potyczki z napotkanymi wrogami. Ci ostatni to zarówno istoty podobne do ludzi, jak i przerośnięte bestie. W ich pokonaniu pomagają nam futurystyczne bronie, jakimi dysponuje nasz bohater. Został on ponadto obdarzony ponadprzeciętną zwinnością, pomagającą mu w unikaniu pocisków wroga. Na wyposażeniu protagonisty znalazło się także urządzenie przypominające skrzydła. Pozwala ono głównie na szybkie przemieszczenie się, ale potrafi też zadawać obrażenia.

MatterFall działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym trójwymiarową oprawę wizualną.

Screeny z MatterFall (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?