ARK: Survival Evolved (PS4) - okladka

ARK: Survival Evolved (PS4)

Premiera:
06 grudnia 2016
Premiera PL:
06 grudnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis ARK: Survival Evolved (PS4)
juve @ 13:26 12.05.2015
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.

Śr. długość gry: 55h 1min

+ czaswięcej

Ark: Survival Evolution to gra akacji koncentrująca się na wieloosobowej walce o przetrwanie w świecie dinozaurów. Za grę odpowiada studio Wildcard, a sam tytuł został przygotowany z myślą o PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Produkcja koncentruje się survivalu. Gracze podczas zabawy muszą dbać o mnóstwo spraw związanych z szeroko pojętym przetrwaniem. Mowa tutaj o takich czynnościach jak zbieranie zasobów, crafting, uprawianie roślin, zdobywanie doświadczenia, walka, budowa bazy itd. W większości przypadków gracze mogą ze sobą współpracować i wymieniać się doświadczeniem oraz zasobami.

Firma Wildcard przygotowała aż 70 modeli różnorakich stworów i dinozaurów. W grze spotykamy różne wymarłe gatunki, w tym legendarnego T-Rexa. Sylwetki stworów zostały opracowane z dbałością o detale oraz podkreślenie ich siły na polu bitwy. Nie zawsze grający musi toczyć bój o życie, gdyż często ogromny dinozaur może być na tyle wytrzymały, że trzeba się będzie ratować ucieczką.

Gameplay pozwala na grę 100 osób jednocześnie na jednym serwerze. Wirtualna wyspa jest na tyle duża i rozległa, że każdy może znaleźć kryjówkę dla siebie. Co więcej, twórcy pozwolili również na budowanie własnych obozowisk, dzięki czemu zaprzyjaźnieni gracze mogą formować własne grupy i wspólnie się rozwijać.

Screeny z ARK: Survival Evolved (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?