DayZ (PS4) - okladka

DayZ (PS4)

Premiera:
brak danych
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis DayZ (PS4)
DevMat @ 21:00 12.08.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

DayZ to produkcja oparta na znanej modyfikacji do gry ArmA II, stworzonej przez Deana “Rocket” Halla.

Tematem przewodnim jest epidemia zombi, która opanowała ziemię. Gracz rozpoczynający rozgrywkę ląduje na wybrzeżu, a przy sobie posiada jedynie latarkę oraz kilka bandaży. Aby przeżyć musi znaleźć zarówno broń, jak i jedzenie i picie. Zadanie to nie jest jednak łatwe, bowiem praktycznie każde miejsce gdzie powyższe rzeczy mogłyby się znajdować zajęte jest przez żywe trupy, bądź ... innych graczy. I to właśnie Ci ostatni mogą się okazać najtrudniejszym przeciwnikiem. Zaczajeni tylko czekają aby wbić innym nóż w plecy i zrabować ich ekwipunek. Co gorsze, po śmierci zaczyna się od zera, na plaży z latarką i bandażem. Nie ma żadnych checkpointów, niestety tak wygląda życie po apokalipsie.

W większe miejsca, jak lotniska, sklepy czy tym podobne można się wybrać w grupie przyjaciół i razem spróbować sił z hordami zombiaków. Można tam znaleźć bardzo interesujące przedmioty, ale i tu pojawia się nutka niepewności, wszak w każdej chwili ktoś może Ci wpakować kulkę w plecy, nawet po przeżyciu bardzo dramatycznych chwil, taka jest ludzka natura.

A co do samych nieumarlaków, to reagują one na światło oraz dźwięk. Dlatego gdy napotkamy całą hordę lepiej nie świecić im w oczy, ale też nie uciekać zbyt gwałtownie i głośno. Tym bardziej, że mamy tu aż 225 kilometrów kwadratowych mapy, więc można odpowiednio zaplanować kroki. Nie bez znaczenia, jest też pora dnia, czy warunki atmosferyczne. Wszystko to wpływa na naszą wytrzymałość i możliwości walki.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?