Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif (PS3) - okladka

Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif (PS3)

Premiera:
31 maja 2013
Premiera PL:
31 maja 2013
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif (PS3)
szewczu @ 11:32 12.12.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 6h 3min

+ czaswięcej

Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif to pierwsze oficjalne rozszerzenie do Arcania: Gothic 4. Rozszerzenie to zapewnia jakieś 10 godzin dodatkowej zabawy.

Produkcja skupia się na tytułowym mieście Setarrif, natomiast fabuła jest rozszerzeniem tej, którą poznaliśmy w podstawowej wersji gry. Setarrif opanowane jest przez demona gnieżdżącego się niegdyś w ciele króla Rhobara III. Miasto pogrążone jest w mroku i rozpaczy. Zadaniem gracza jest zaprowadzenie porządku i zapewnienie normalnego życia mieszkańcom.

Czekają na nas nowe, nieodkryte wcześniej terytoria, olbrzymie pustkowia oraz mroczne katakumby i lochy. Możemy grać postacią zaimportowaną z podstawowej wersji gry lub zupełnie nowym herosem, zbudowanym przed rozpoczęciem zabawy w rozszerzeniu.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Arcania: Gothic 4 - Fall of Setarrif (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdarekp86   @   23:46, 09.01.2011
mam pytanie czy trzeba kupywać podstatową wersje a póżniej dodatek czy wystarczy dodatek który będzie zawierał podstawową+dodatek. Pisze tak ponieważ w dodatku gothic 3 noc kruka musiałem to samo przechodzić tylko że był dodane nowe miasto, chce tylko tego uniknąć.