Star Wars: The Force Unleashed II (PS3) - okladka

Star Wars: The Force Unleashed II (PS3)

Premiera:
26 października 2010
Premiera PL:
29 października 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (4)Ukończone (13)Kupię (9)

Opis Star Wars: The Force Unleashed II (PS3)
bigboy177 @ 15:09 15.12.2009
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 8h 55min

+ czaswięcej

Saga Gwiezdnych wojen trwa nadal, tym razem w grze Star Wars: The Force Unleashed II. Najnowsze dzieło studia Lucas Arts stanowi kontynuację pierwszej części gry o tym samym tytule, a jednocześnie wypełnia luki fabularne w Gwiezdnych Wojnach znanych ze srebrnego ekranu.

Podobnie jak w jedynce, w Star Wars: The Force Unleashed II wcielamy się w rolę Starkillera - rycerza Jedi, będącego niegdyś uczniem samego Lorda Vadera. Zdradzony, stara się teraz odnaleźć swój zakątek w galaktyce i namierzyć jedyną prawdziwą miłość - dziewczynę o imieniu Juno Eclipse. Sprawa z pozoru łatwa, bardzo szybko się komplikuje gdy na jaw wychodzi, że po raz kolejny stajemy się pionkiem Dartha Vadera. Tym razem "szaleniec" próbuje sklonować Starkillera, zyskując w ten sposób idealnego wojownika. Rozpoczyna się pościg.

Star Wars: The Force Unleashed II to wiele nowych rodzajów mocy, tym razem bardziej zabójczych i efektownych niż kiedykolwiek. Projekt śmiga też na zmodyfikowanym silniku jedynki, dzięki czemu oprawa zdaje się być jeszcze bardziej efektowna i zaawansowana.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Star Wars: The Force Unleashed II (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosurban2020   @   12:27, 16.02.2011
Co tu dużo pisać świetna gra grafika na wysokim poziomie fabuła również żadnych minusów nie zauważyłem nie złe zakończenie na razie widziałem jedno wybierając ciemną stronę i mam zamiar zobaczyć drugie na poziomie unleashed...
0 kudoskawula98   @   19:16, 10.03.2011
zakończenie po jasnej stronnie mocy jest takie że zamykasz vadera w więzieniu ale go uwalnia bobba fet odlatujesz z Juno w ,,roughe shadow'' w hiperprzestrzeni i koniec.
0 kudosNukm   @   22:00, 17.07.2011
Chyba sobie to kupię, bo wygląda fajnie. "Jedynkę" przeszedłem na PS2 i spodobała mi się.