Star Wars: The Force Unleashed II (WII) - okladka

Star Wars: The Force Unleashed II (WII)

Premiera:
26 października 2010
Premiera PL:
29 października 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Star Wars: The Force Unleashed II (WII)
bigboy177 @ 15:09 15.12.2009
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 8h 55min

+ czaswięcej

Saga Gwiezdnych wojen trwa nadal, tym razem w grze Star Wars: The Force Unleashed II. Najnowsze dzieło studia Lucas Arts stanowi kontynuację pierwszej części gry o tym samym tytule, a jednocześnie wypełnia luki fabularne w Gwiezdnych Wojnach znanych ze srebrnego ekranu.

Podobnie jak w jedynce, w Star Wars: The Force Unleashed II wcielamy się w rolę Starkillera - rycerza Jedi, będącego niegdyś uczniem samego Lorda Vadera. Zdradzony, stara się teraz odnaleźć swój zakątek w galaktyce i namierzyć jedyną prawdziwą miłość - dziewczynę o imieniu Juno Eclipse. Sprawa z pozoru łatwa, bardzo szybko się komplikuje gdy na jaw wychodzi, że po raz kolejny stajemy się pionkiem Dartha Vadera. Tym razem "szaleniec" próbuje sklonować Starkillera, zyskując w ten sposób idealnego wojownika. Rozpoczyna się pościg.

Star Wars: The Force Unleashed II to wiele nowych rodzajów mocy, tym razem bardziej zabójczych i efektownych niż kiedykolwiek. Projekt śmiga też na zmodyfikowanym silniku jedynki, dzięki czemu oprawa zdaje się być jeszcze bardziej efektowna i zaawansowana.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossusu   @   17:41, 08.07.2011
Świetna gra jak na WII;) Wiele ciekawych wątków tylko, że po angielsku mam Uśmiech Pozdro przesyłam i polecam. Na pewno jednak nie równa się tej na PC.