Portal (PS3) - okladka

Portal (PS3)

Premiera:
11 grudnia 2007
Premiera PL:
14 grudnia 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Portal (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 56min

+ czaswięcej

Portal to część składowa pakietu zatytułowanego The Orange Box, wydanego i wyprodukowanego przez firmę Valve. Na zawartość zestawu składa się nie tylko wspomniany Portal, lecz również Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two oraz Team Fortress 2.

Portal to gra zręcznościowa posiadająca elementy logiczne. Gracz wciela się w postać człowieka uwięzionego w specjalnym ośrodku naukowym i jego celem będzie przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego przy wykorzystaniu specjalnej broni zwanej Portal Gun.

Pukawka jest w stanie otwierać połączone ze sobą portale, które umożliwiają błyskawiczne przemieszczanie się po lokacji oraz przenoszenie różnych przedmiotów w miejsca, w których możemy zrobić z nich użytek. W sumie do rozwiązania jest kilkanaście mniej lub bardziej skomplikowanych zagadek, które powinny pochłonąć kilka godzin z wolnego czasu gracza.

Portal działa na silniku graficznym Source, zastosowanym między innymi w Half-Life 2. Oprawa audio-wizualna jest więc na wysokim poziomie, a model fizyki bardzo rozbudowany i niezwykle realistyczny!

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Portal (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?