Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PS2) - okladka

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PS2)

Premiera:
31 marca 2006
Premiera PL:
13 kwietnia 2006
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 45min

+ czaswięcej

Mamy rok 2013. Zakończono właśnie prace nad projektem Integrated Warfighter System (IWS), który - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zmienia pojedynczego żołnierza w niepowstrzymaną jednostkę bojową. IWS to najnowocześniejsze rodzaje broni, łączność satelitarna i wyposażenie ochronne, które wspólnie tworzą kompletną całość i które mogą teraz być wypróbowane na polu walki.

W grze wcielimy się w postać kapitana Scotta Mitchella, który prowadzi do boju jednostkę specjalną Ghosts, wyposażoną w IWS. Ich zadaniem jest uratowanie prezydenta USA, odzyskanie skradzionych szyfrów umożliwiających odpalenie broni nuklearnej i wyeliminowanie groźnej grupy zbuntowanych żołnierzy. Całość akcji rozgrywa się w Mexico City, które zostało odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. W Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter pojawia się również niezwykle zaawansowany tryb gry wieloosobowej, z którego zawsze słynęła seria Ghost Recon.


Charakterystyczne cechy
Technologia następnej generacji - silnik Advanced Warfighter został napisany zupełnie od początku, aby wykorzystać do maksimum możliwości współczesnego komputera PC.
Stań się żołnierzem przyszłości - zdobądź dostęp do wojskowej technologii jutra. Wykorzystaj w pełni zintegrowany system, uwzględniający broń, systemy komunikacyjne i obronne. Całość została opracowana na podstawie aktualnych trendów i badań wojskowych, a co za tym idzie przedstawia realistyczny obraz prowadzenia wojny w kolejnym dziesięcioleciu.
Rewolucyjne opcje - skorzystaj z niepowtarzalnego systemu komunikacyjnego Cross-Com, wykorzystującego łączność satelitarną. Nałożony na oko żołnierza, Cross-Com zapewnia orientację w terenie i możliwość szybkiego wydawania rozkazów. Prowadź do boju drużynę Ghosts i innych sprzymierzeńców, kieruj nalotami bombowymi i ostrzałem artyleryjskim.
Zadziwiające lokacje miejskie - jedna stolica, wiele miejsc do zwiedzenia. Całość akcji rozgrywa się w jednym z największych miast na świecie - Mexico City. Dopracowanie do najdrobniejszych szczegółów pozwala graczowi zatopić się bez reszty w miejskim konflikcie.
Doskonały tryb wieloosobowy - słynne opcje multiplayer powracają z możliwością gry w kooperacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?