Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PC) - okladka

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PC)

Premiera:
02 maja 2006
Premiera PL:
23 czerwca 2006
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
Polskie napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (249)Gram (94)Ukończone (29)Kupię (13)

Opis Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 45min

+ czaswięcej

Mamy rok 2013. Zakończono właśnie prace nad projektem Integrated Warfighter System (IWS), który - dzięki zastosowaniu najnowszych technologii - zmienia pojedynczego żołnierza w niepowstrzymaną jednostkę bojową. IWS to najnowocześniejsze rodzaje broni, łączność satelitarna i wyposażenie ochronne, które wspólnie tworzą kompletną całość i które mogą teraz być wypróbowane na polu walki.

W grze wcielimy się w postać kapitana Scotta Mitchella, który prowadzi do boju jednostkę specjalną Ghosts, wyposażoną w IWS. Ich zadaniem jest uratowanie prezydenta USA, odzyskanie skradzionych szyfrów umożliwiających odpalenie broni nuklearnej i wyeliminowanie groźnej grupy zbuntowanych żołnierzy. Całość akcji rozgrywa się w Mexico City, które zostało odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły. W Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter pojawia się również niezwykle zaawansowany tryb gry wieloosobowej, z którego zawsze słynęła seria Ghost Recon.


Charakterystyczne cechy:
- Technologia następnej generacji - silnik Advanced Warfighter został napisany zupełnie od początku, aby wykorzystać do maksimum możliwości współczesnego komputera PC.
- Stań się żołnierzem przyszłości - zdobądź dostęp do wojskowej technologii jutra.
- Wykorzystaj w pełni zintegrowany system, uwzględniający broń, systemy komunikacyjne i obronne.
- Całość została opracowana na podstawie aktualnych trendów i badań wojskowych, a co za tym idzie przedstawia realistyczny obraz prowadzenia wojny w kolejnym dziesięcioleciu.
- Rewolucyjne opcje - skorzystaj z niepowtarzalnego systemu komunikacyjnego Cross-Com, wykorzystującego łączność satelitarną. Nałożony na oko żołnierza, Cross-Com zapewnia orientację w terenie i możliwość szybkiego wydawania rozkazów.
- Prowadź do boju drużynę Ghosts i innych sprzymierzeńców, kieruj nalotami bombowymi i ostrzałem artyleryjskim.
- Zadziwiające lokacje miejskie - jedna stolica, wiele miejsc do zwiedzenia. Całość akcji rozgrywa się w jednym z największych miast na świecie - Mexico City. Dopracowanie do najdrobniejszych szczegółów pozwala graczowi zatopić się bez reszty w miejskim konflikcie.
- Doskonały tryb wieloosobowy - słynne opcje multiplayer powracają z możliwością gry w kooperacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132, Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   20:21, 09.07.2010
Mam tego GRAW-a z CDA, jednak pecetowa wersja mi nie przypadła do gustu. o wiele lepiej bawiłem się z częścią drugą na X360 (może dlatego, że kamera jest w trzeciej osobie, a jam jest fanatyk Gears of War). Po części pewnie dlatego, że konsolowe wersje bardziej nastawione są na akcję i rozwałkę, nie na realizm... W tym przypadku uproszczenie i umasowienie gry było (moim zdaniem) jak najbardziej na miejscu.
0 kudosNikolaj666   @   15:56, 29.10.2010
Hmmmm... Ciekawa fabuła z tego co przeczytałem w CDA. Ciekawe klimaty Mexico City a nie ciągle wojna z Rosją. Może sie skuszę a mam płytkę.
0 kudoswojtek.filip   @   18:26, 14.11.2010
Gra jest SUPER !!! (choć jestem na 2 misjii) mam ją z CD-Action
0 kudoskamos17   @   19:47, 16.11.2010
Ja również kupiłem ją w CD-Action i jest niezła.
0 kudosSpiki   @   21:27, 16.11.2010
Bardzo dobra strzelanka---> GENIALNIE DOPRACOWANA .Cud miód !!
0 kudosszymonknajt   @   18:37, 24.02.2011
Gra nawet dobra, ale na X360 dużo lepsza.Nie wiem czemu ale na pc poprostu coś mi nieszło.Odrazu mówie ,że gre oceniam pozytywnie.
0 kudosbat2008kam   @   18:25, 25.02.2011
UP: Mam to samo. Pecetowy GRAW był bardziej nastawiony na taktykę, zaś na konsoli grało się czysto dla funu, jak w zwykłego TPS-a. Nigdy nie lubiałem taktycznych i trudnych shooterów (choć akurat Operation Flashpoint kocham), więc dla mnie wybór był prosty...
0 kudosRonaldo_   @   10:26, 10.04.2012
też mam tą grę z CD Action. i nie umiem wydawać rozkazów. Szczęśliwy
0 kudosPabloMG   @   19:46, 16.03.2014
Ghost Recon: Advanced Warfighter w wersji Pc zmarnowany potencjał mapy mogły być lepiej zagospodarowane, przeciwnicy są oskryptowani pojawiają się w tych samych miejscach, zbyt daleko rozłożone punkty kontrolne, ciągli ci sami kompani w drużynie aż się prosi o zmiany i zbyt wygórowany poziom trudności. Wersja ma Xbox 360 wypada znacznie lepiej, zmiana stylu rozgrywki na arcadowy wyszedł grze na dobre, wyrównany poziom trudności co najważniejsze dodano system osłon oraz możliwość zmiany kamery fpp na tpp.
0 kudosGuilder   @   14:44, 30.03.2021
Chciałem się zapoznać ze starociem, i ku mojemu zdziwieniu, Ubisoft go nie sprzedaje. Co więcej, nigdzie nie ma informacji dlaczego. Ech, Ubi, zarobilibyście dychę albo dwie, a tak to co ja mam zrobić? W piractwo się bawić? Za stary jestem na takie numery.
0 kudosdabi132   @   15:29, 30.03.2021
Cytat: Guilder
Chciałem się zapoznać ze starociem, i ku mojemu zdziwieniu, Ubisoft go nie sprzedaje. Co więcej, nigdzie nie ma informacji dlaczego. Ech, Ubi, zarobilibyście dychę albo dwie, a tak to co ja mam zrobić? W piractwo się bawić? Za stary jestem na takie numery.

Po co piractwo? Wystarczy kupić używkę w pudełku.
0 kudosGuilder   @   16:06, 30.03.2021
Retoryczne było to pytanie, nie zamierzam się w to bawić. A pudełek nie lubię, tylko się walają po mieszkaniu i kurzą. W dodatku nie mam napędu w komputerze. Trzeba się pogodzić z myślą, że nie zagram. Zostawiłem tylko ten post, bo jest to jednak zastanawiające. W końcu Ghost Recon to ich własne IP, po co w ogóle to ze sklepu wywalać?
Dodaj Odpowiedź