Neverwinter Nights 2 (PC) - okladka

Neverwinter Nights 2 (PC)

Premiera:
31 października 2006
Premiera PL:
07 grudnia 2006
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Polski
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (487)Gram (198)Ukończone (67)Kupię (38)

Opis Neverwinter Nights 2 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 52h 23min

+ czaswięcej

Neverwinter Nights 2 to kontynuacja bestsellerowej i jednej z najlepszych komputerowych gier fabularnych ostatnich lat. Wykorzystując mechanikę popularnego systemu RPG "Dungeons & Dragons" i jeden z najlepiej opisanych światów - Forgotten Realms - tytuł wpisał się do kanonu pozycji obowiązkowych na PC. Gra zabiera graczy z najskrytszych zakątków świata w zapierającą dech opowieść o wojnie i niebezpieczeństwie, związanym z dawno zaginioną relikwią. Dzięki rozbudowanemu trybowi rozwoju postaci, Neverwinter Nights 2 umożliwa awans bohatera z przeciętnego chłopa na prawdziwego bohatera! Od ciebie będą zależeć losy świata, któremu zagraża największe zło od wielu lat...

* Stwórz bohatera, który najlepiej odpowiada twojemu stylowi gry: dobrego lub złego, chaotycznego lub praworządnego. Wszystko za pomocą kilku ruchów myszki!
* Wybieraj z wielu nacji (w tym nowe mieszanki ras) umiejętności, specjalnych atutów oraz klas (w tym nowa, warlock). Nadaj swojej postaci unikalny wygląd!
* Wiele sposobów na ukończenie przygód! Używaj magii do usunięcia przeszkód lub ukrywaj się w cieniu dzięki talentom łotra.
* Skompletuj drużynę awanturników złożoną z maksymalnie trzech bohaterów niezależnych.
* Z grą otrzymasz zmodyfikowane narzędzia edytorskie, dzięki którym Neverwinter Nights 2, tak jak część pierwsza, będzie rozwijane jeszcze długo po premierze. Stwórz sam dodatkowe przygody i lokacje lub skorzystaj z pracy innych fanów!
* Nowy interfejs gry, łatwy do przyswojenia zarówno dla stawiających pierwsze kroki w grach RPG, jak i weteranów tego gatunku. Program umożliwi też modyfikacją interfejsu do twoich potrzeb.
* Tryb gry wieloosobowej pozwoli ci stworzyć drużynę z żywymi graczami z całego świata! Wypróbuj nowe przygody online, dzięki edytorowi przygód!

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Neverwinter Nights 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMarcus00   @   13:27, 24.12.2011
Ten i ta jego "fachowość" w opiniach.
0 kudosLuksib   @   13:29, 24.12.2011
Widać niebo... Widać niebo?! W jedynce tego nie było! To rewolucja!
0 kudosiselor   @   13:50, 24.12.2011
Pieprzenie. W Shadows of Undrentide było widać niebo.
0 kudossupra520   @   14:12, 01.04.2012
Wspaniała gra, zdecydowanie polecam. ;3
0 kudosMarcus00   @   19:25, 18.05.2012
Przecież to chyba jedna z tych gier, które darzę największym sentymentem(który mam do całej serii NWN). Dumny Wiem, wiem, że przeciętna fabuła, że D&D to system z d... dużej beczki stęchłego piwa, ale ja i tak straszliwie tą grę lubię i szanuję.

Nie ma to jak porządny łowca, z którego warto zrobić Agenta Harfiarzy. (Bo to fajna nazwa jest. ;D)
0 kudosKattowitz   @   23:45, 09.06.2012
Agenci harfiarzy >.< Samo zło wcielone i przekleństwo każdej mojej papierowej sesji RPG... "zrób sobie agenta harfiarzy! Zrób harfiarza! ...jesteś agentką harfiarzy i..." niedobrze mi na samą myśl xD Co ja mogę powiedzieć o tej grze? Dla mnie to odwzorowanie systemu Dungeons & Dragons w czystej postaci... nic ciekawego, ot, kolejny cRPG studia BioWare. Gdybym musiała, poleciłabym jednak pierwszą część NWN wraz z obydwoma dodatkami - jakoś bardziej wciągnął mnie ich klimat.
0 kudosJackieR3   @   07:21, 24.02.2013
Właśnie zacząłem i na początek walczę ze sterowaniem.Nie pamiętam czy w jedynce było tak samo ale tu mnie wkurza że nie da się kamery obracać mychą.Jak na razie mi to przeszkadza.Ale mam nadzieję że przywyknę i gra mnie wciągnie.
0 kudosHostelpl   @   07:43, 24.02.2013
JackieR3 Kamera w tej grze to straszne Cenzura i najgorszy etap gry który może zniechęcić to ukryty tekst, kliknij aby zobaczyć
Praca dla złodziei lub straży Potem gra robi się świetna
Uwielbiam proces który daje ogromne możliwości zaprezentowania umiejętności w dialogach dyplomacja , aktorstwo , blef czy zastraszenie zwłaszcza dyplomacja na procesie daje czadu ale i zarządzanie twierdzą jest świetne . Polecam także po ukończeniu dodatek maska zdrajcy który jest mroczny i daje możliwość bardziej sensownego prowadzenia postaci złej chociaż według mnie zakończenie niesatysfakcjonujące dla postaci dobrej ponieważ chciałem moim CD charakterem rozwalić ścianę w drobny pył a gra nie dała mi takiej możliwości
.
0 kudosJackieR3   @   08:36, 02.03.2013
Dzięki za słowa otuchy,bo jak na razie mam ochotę wywalić grę z dysku.Ale dam jej jeszcze szansę.
0 kudosHostelpl   @   09:01, 02.03.2013
No i teraz ja też muszę zagrać Zły tylko gdzie ja teraz znajdę te płyty z NWN i te cholerne książeczki.Pytanie do ciebie grasz złą czy dobrą postacią bo bym miał dla ciebie radę. PS przebrnąłeś już przez studnie jak nie to poznasz znaczenie słowa katorga i weź do studni broń z obrażeniami od ognia lub kwasu ew maga z czarami kw lub og. Uśmiech
0 kudosHostelpl   @   09:54, 02.03.2013
Wiec zapewne skończysz jako przyjaciel z Sandem aniżeli z Quarą (która bardziej odpowiada CZ niż CN) daj jej najgorszy możliwy eq ale nie zdejmuj jej przedmiotów i nie zostawiaj pustego.Dobrze by było gdybyś też ukryty tekst, kliknij aby zobaczyć
zgadzał się we wszystkim z bishopem ale nie zabieraj go ze sobą tylko do niego zagaduj a to nie będzie cię kosztowało punktów charakteru
no i wykonaj zadanie poboczne dla diablicy oraz staraj się u niej o poparcie.
0 kudosJackieR3   @   23:17, 02.03.2013
Dzięki.Rozumiem że Twoje rady są dość istotne więc chyba z nich skorzystam ale na razie jestem jeszcze na początku.Ciągle kombinuję z opcjami ustawienia kamery i sterowania postacią i ciągle mi nie pasuje.I rozprasza mnie to.Muszę się na coś zdecydować.Chyba sterowanie myszką i kamerę" podążającą" wybiorę.
0 kudosHostelpl   @   23:26, 02.03.2013
No niestety kamera to straszna wada tej gry niektórzy mogą się przyzwyczaić tak jak ja inni zapewne nie ja chodziłem klawiaturą więc mi było trochę lżej chociaż nie wiem czy to by ci przypadło do gustu kto jak woli .
0 kudosJackieR3   @   12:48, 03.03.2013
Chodzenie klawiaturą to dla mnie też najbardziej naturalny sposób sterowania postacią o ile mychą można obracać kamerę.Teoretycznie można prawdę mówiąc po najechaniu na krawędź ekranu ale jakieś to nieprecyzyjne.
Za dużo tu opcji i w sumie brak jakiejś idealnej
No ale dobra,dość narzekań,zaczynam się już przyzwyczajać no i wciągać w grę.
Lody puściły jak poszedłem{a właściwie poszłam bo jak zwykle gram niewiastą} z krasnoludem na piwo Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź