FIFA Football 2005 (PC) - okladka

FIFA Football 2005 (PC)

Premiera:
12 października 2004
Premiera PL:
15 października 2004
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Polski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (96)Gram (19)Ukończone (6)Kupię (2)

Opis FIFA Football 2005 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 59h 0min

+ czaswięcej

FIFA Football 2005. Każdy wspaniały zawodnik musi do perfekcji opanować sposób przyjmowania piłki. W FIFA Football 2005 będzie to możliwe dzięki zupełnie nowemu systemowi, który zapewnia płynność ruchu piłkarzy. W tym roku, przyjmowanie piłki stanie się swego rodzaju darem dla tych, którzy potrafią szybko myśleć i reagować na poczynania drużyny przeciwnej. Przecież chodzi o to, by przechytrzyć obronę! Całkowicie nowy system animacji gwarantuje natychmiastową reakcję wirtualnych piłkarzy na polecenia wydawane za pomocą pada. Dzięki temu, rozgrywka oddaje szybkość i finezję najlepszych zawodników z całego świata. Nowa FIFA może poszczycić się największą liczbą oficjalnych licencji uzyskanych od zespołów i lig. Teraz gra umożliwia nawet rozgrywki na poziomie niższych lig z większości krajów Europejskich. Poza tym, poprawiono i rozszerzono możliwości trybu kariery i rozgrywek sieciowych EA SPORTS Online (dla PlayStation2, PC-CD oraz Xbox), a także przygotowano zupełnie nową strefę kreacji. Pozwala ona na organizowanie nowych turniejów, a ponadto, umożliwia wprowadzenie do gry własnej postaci. FIFA Football 2005 to bezapelacyjnie najbardziej autentyczna i inteligenta gra piłkarska.

Cechy:
Opanuj przyjmowanie piłki: Przyjmowanie piłki to umiejętność, na podstawie której można dróżnić gracza rewelacyjnego od dobrego. Całkowicie nowy system płynnego ruchu piłkarzy w FIFA Football 2005 precyzyjnie odzwierciedla różne sposoby przyjmowania piłki przez zawodników. System korzysta z rozbudowanej bazy danych, dzięki której potrafi bezpośrednio przekładać szybkość i finezję piłkarzy na przyciski kontrolera.

Kontrola przyjmowania piłki: Wybijaj, przejmuj i strzelaj w dowolnym kierunku. Natychmiastowo reaguj na podania wykonując delikatny ruch dłonią. Po prostu naciśnij prawy drążek analogowy, zrób sobie miejsce na boisku i pokonaj obronę przeciwnika.


Nowa głębia rozgrywki: System kontroli Off the Ball w FIFA Football 2005 jest jeszcze lepszy. Wydawaj polecenia zawodnikom nie będącym w posiadaniu piłki. Możesz prosić o blokowanie przeciwnika, zrobienie miejsca na boisku lub wybiegnięcie do podania od sterowanego przez Ciebie piłkarza. Teraz kontrolujesz również zawodników odbierających wyrzuty z autu oraz podania z rzutów wolnych i rożnych.

Kompletna relacja: Dzięki nowym możliwościom ustawiania kamery, a także płynnym i nieustannym powtórkom oraz ulepszonemu kontrastowi i oświetleniu zawodników/stadionów, FIFA Football 2005 wygląda jak autentyczna relacja telewizyjna. Ilość szczegółów jest niesamowita! Widać nawet pogniecione ubrania zawodników, a wyraźniejsze czcionki i kolory poprawiają jakość prezentacji. Ponadto, gra potrafi automatycznie rozpoznawać najważniejsze momenty spotkania i przedstawiać je w sposób charakterystyczny dla relacji telewizyjnych.

Przenieś się do strefy kreacji: Zrealizuj swoje marzenia o gwiazdorstwie na największej scenie świata! Zupełnie nowa strefa kreacji umożliwia dostosowywanie wyglądu zawodników. Wszystko dzięki najbardziej zaawansowanemu systemowi modelowania postaci, jaki kiedykolwiek stworzono. Poza tym, możesz także ustanawiać dla siebie nowe wyzwania organizując nowe turnieje.

Rozbudowany tryb kariery: Tryb kariery w FIFA Football 2005 przetestuje Twoje umiejętności zarówno na murawie boiska, jak i poza nią. Będziesz musiał podjąć wiele ciężkich decyzji zanim prowadzona przez Ciebie drużyna stanie się niekwestionowanym mistrzem. Pokieruj zespołem w ciągu 15 sezonów, zdobywaj kolejne puchary i osiągnij wszystko, co jest do osiągnięcia.

Realistyczne środowisko gry: Autentyczne przyśpiewki kibiców, oficjalnie licencjonowane stadiony wszelkiej maści oraz zróżnicowane warunki pogodowe. FIFA Football 2005 to gwarancja pełnego realizmu piłkarskich rozgrywek.

Piłkarski świat na wyciągniecie ręki: 18 lig, w tym m.in. oficjalne licencje angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesliga, francuskiej LFP i hiszpańskiej Primera Liga. Poza tym, 38 drużyn narodowych oraz 15,000 zawodników do wyboru. FIFA Football 2005 to nie tylko najlepsze ligi europejskie, ale także te niższe, choć równie emocjonujące jeśli chodzi o poziom rozgrywek. Ta gra oferuje najbardziej autentyczny wybór najlepszych drużyn, graczy i stadionów z całego świata.

EA SPORTS Online: Rozpocznij zabawę w sieci i sprawdź swoje umiejętności grając z przeciwnikami z dowolnego zakątka kuli ziemskiej. Rozgrywki sieciowe dostępne są w wersjach na platformy PC, PlayStation2 oraz Xbox. Poznawaj i pozdrawiaj nowych ludzi, rozmawiaj ze znajomymi - dzięki ulepszonemu komunikatorowi EA Messenger. Organizuj nowe turnieje i ciesz się FIFA Football 2005. System kojarzenia przeciwników jest bardzo intuicyjny. Dzięki EA SPORTS trafisz na sam szczyt piłkarskiego świata. Sportowa rywalizacja w sieci jeszcze nigdy nie była tak emocjonująca.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 3 lat
Najnowsze wiadomości na temat FIFA Football 2005 (PC)
Screeny z FIFA Football 2005 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKamil897   @   08:40, 10.10.2009
Fajna gra. Można jeszcze pograć. w przeciwieństwie do swoich poprzedników to cudowna gra.
0 kudosKamillo18   @   14:41, 10.11.2009
Moja ulubiona z gier serii FIFA (obok FIFA 06 World Cup). POLECAM Wykrzyknik Uśmiech
0 kudoscordiale   @   19:52, 11.01.2010
Moim zdaniem jest najlepszą i przełomową częścią. Wprowadza tryb managera i sklepik fana.
0 kudosGAME24H   @   18:15, 06.04.2010
Może i przełomowa ale banalna . Przecież w tej grze można wygrać mecz na najwyższym poziomie 8-0 .
0 kudosdenilson   @   15:39, 17.07.2011
Pamiętam jak grałem w tą odsłonę wiele tygodni. Jest to także ostatnia fifa jaką grałem, do dnia dzisiejszego gram w w kolejne odsłony PES-ów. Ale coś czuję, że przeniosę się z powrotem do fify tylko z numerem 12.
0 kudosceslak123   @   17:01, 29.06.2013
jedna z najlepszych odsłon.
Dodaj Odpowiedź