Dungeon Keeper 2 (PC) - okladka

Dungeon Keeper 2 (PC)

Premiera:
26 czerwca 1999
Premiera PL:
27 listopada 1999
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (29)Gram (5)Ukończone (15)Kupię (8)

Opis Dungeon Keeper 2 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 8h 32min

+ czaswięcej

Sequel nietuzinkowej strategii, w której ponownie wcielamy się w tytułowego "Strażnika Lochu". Stajemy po stronie zła wypleniając światłych wojowników, przybyszów z powierzchni, a także konkurencję w podziemiach. To one są naszym siedliskiem, gdzie rozwijamy plugawą populację. W każdej misji kampanii za zadanie mamy zebranie odpowiedniej liczby klejnotów, aby dotrzeć na powierzchnię i sprowadzić nań czarne chmury.

Największą i uwidaczniającą się na pierwszy rzut oka zmianą jest implementacja trójwymiarowego środowiska graficznego. Kompilacja zatytułowana Dungeon Keeper Gold Edition pozwalała na wykorzystywanie akceleratorów 3D, lecz jednostki nadal były sprite'ami. Tutaj zaś wszystkie elementy od "ludzików" poprzez budynki, aż po elementy otoczenia są prawdziwie przedstawione w trzecim wymiarze.

Zmiany wystąpiły także w samej mechanice rozgrywki. Mamy tutaj kilka nowych pułapek, jednostek, a także budynków. Niektóre konstrukcje zostały jednak wycofane, jak choćby scavenger room, a przykładowo smoki zostały zastąpione mniej skutecznymi salamandrami. Pojawiły się również punkty many potrzebne do rzucania zaklęć, które to mogą być udoskonalane.

Pojawił się także nowy tryb rozgrywki nazwany My Pet Dungeon. Tutaj do woli możemy przygotowywać swój kompleks lochów na ataki przeciwników. Te ostatnie nadchodzą tylko wtedy, kiedy wydamy takie polecenie.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Dungeon Keeper 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosblaaakonto   @   17:42, 12.08.2009
omijajac slaba grafike gra godna polecenia klimat nie do podrobienia Uśmiech !!!
0 kudosRogaty91   @   11:35, 21.09.2010
Cytat: blaaakonto
omijajac slaba grafike gra godna polecenia klimat nie do podrobienia Uśmiech !!!


Mogli by ją ponownie wydać z nowym patchem ktury by eliminował błędy i powrawił działanie na nowszym sprzęcie